Przerwa zimowa w sezonie 2015 - które sporty uprawiać i gdzie najlepiej się wybrać.

Posted on 04/10/2023 8:22am

Należy oznajmić, że o zimowym wypoczynku naszych latorośli, my - ich opiekunowie, powinniśmy zastanowić się już latem. Nie jest możliwe, aby nasi milusińscy mogli w jednakowym natężeniu uprawiać wiele dyscyplin sportowych jeżeli nie dysponujemy nieograniczonym czasem ani workiem pieniędzy.

Co prawda zawsze mamy możliwość wypożyczenia sprzętu do takiego czy innego sportu, mimo to najkorzystniej jest umówić się z dziećmi na jedną dyscyplinę sportów zimowych i jej oddać się w najwyższym stopniu. (Wyjazdy zimowe z Snowmotion) To rozwiązanie daje nam ogrom korzyści - przede wszystkim zadowolenie naszej latorośli z osiągnięć w danym konkretnym sporcie, zawdzięczanych systematycznym treningom. Zgodnie z tym co na początku wspomniałam - planować powinniśmy zacząć z odpowiednim wyprzedzeniem. Kiedy podejmiemy już decyzję - zwłaszcza w przypadku, w którym jest ona kontynuacją poprzednich ferii - sprawdźmy wpierw dobrze sprzęt z zeszłego sezonu. Czasami jest tak, że po renowacji nadaje się on do ponownego użycia. Dzieci w pewnych okresach życia nie przybierają wzrostu aż tak prędko.
snowboard
Source: flickr.com
Powiedzmy, że w bieżącym sezonie wybraną dyscypliną sportową będzie snowboard oraz, że nie uprawialiśmy go przedtem. Sprawdźmy najpierw ceny nowego sprzętu w najbliższych sklepach sportowych, ale również w er-sklepach zapewniających dostawę do domu. (Snowmotion) W polu wyszukiwarki wpiszmy hasło: "buty do snowboardu" czy "kask snowboard". Dobrze jest zamiast poszczególnych elementów osobno poszukać pełnych zestawów - może uda się nam otrzymać rabat.Gdy już będziemy szukać - pomyślmy nad miejscem, do którego chcielibyśmy się wybrać. Niemal wszystkie leżące w górach miasteczka prześcigają się w ostatnim czasie w ofertach i wyjątkowo prosto jest znaleźć coś nam odpowiadającego. A ponieważ wybrany przez nas sport wyjazdy integracyjne dla firm jest całkowicie świeżym wyzwaniem, poza już przytoczonymi frazami wpiszmy także np. "kotelnica białczańska szkoła narciarska". No tak... Ale czy nie mówiliśmy o innej dyscyplinie?

Tags: kask, snowboard