O podróżach ogólnie

Tajlandia - piękny oraz interesujący kraj, idealny aby porządnie odpocząć!

Posted on 05/06/2020 8:14am
Bałtyk
Author: www.GlynLowe.com
Source: http://www.flickr.com
Poszukujesz miejsca, gdzie istnieje przepiękna pogoda? W jakim miejscu istnieje prawdziwie egzotyczny klimat, tak bardzo inny aniżeli w naszym własnym kraju? Chcesz także przy okazji jakąś rzecz po zwiedzać - ujrzeć coś niebywałego albo posmakować kuchni, której to na terenie Polski nie ma na każdym rogu ulicy? Jeżeli tak, no to Tajlandia jest państwem, który musisz zwiedzić!


Wyszukując niesamowitego zakątka, który to dość mocno odróżnia się od naszego państwie, wielu z nas kieruje swoje kroki do innych kontynentów i w zależności od tego, czy wolą zimno, czy gorąco, postanawiają przejechać się tam, gdzie tak naprawdę będą mieli, czego pragną, przy okazji zdobywają możliwość ujrzenia tego, czego to w naszej Europie najzwyczajniej nie ma.
Read more >>

Jeżeli zastanawiasz się, gdzie najlepiej pojechać na wypoczynek, weź pod uwagę wycieczkę w polskie góry

Posted on 01/09/2020 7:48am
góry
Author: Matt Kowal
Source: http://www.flickr.com
Jeśli zastanawiasz się, dokąd najlepiej wyjechać na urlop, być może powinieneś rozważyć wycieczkę w polskie góry. Wielce modną miejscowością turystyczna stał się ostatnio Zieleniec. Jest to część Dusznik-Zdroju, jednakże sporo ludzi traktuje Zieleniec jako zupełnie oddzielną miejscowość. Co można zaplanować w Zieleńcu? Właściwie wszystko. Gigantyczną zaletą tej miejscowości górskiej jest to, że można się tam świetnie bawić zarówno w lecie jak i zimą.
Read more >>

Różne typy i sposoby wypoczynku. Zanim zdecydujesz przeczytaj nasze rady

Posted on 29/07/2020 7:56am
warszawa zdjęcie
Author: Lukas Plewnia
Source: http://www.flickr.com
W zasadzie można powiedzieć, że ile osób, tyle sposobów na spędzanie wolnych chwil. Czynności te uzależnia się od różnorodnych elementów. Co najważniejsze różni ludzie preferują zróżnicowane metody wypoczynku. Wielkie znaczenie ma tu typ wykonywanego zawodu.
Read more >>

Spędź fantastyczne wakacje w Hiszpanii

Posted on 10/09/2020 9:10am
Plaża dzika plaża… słowa tej piosenki coraz częściej przypominają nam się w kontekście zbliżających się długich weekendów. Gdzie można spędzić wakacje, aby zakosztować gorącego słońca i ciepłego morza ? Coraz częściej w obawie przed złą pogodą, wybieramy zagraniczne wyprawy. I wybór ten wydaje się być podyktowana zdrowym rozsądkiem.
Read more >>

Które z naszych metropolii szybko się rozrastają?

Posted on 05/08/2020 8:05am
miasto
Author: Jorge Láscar
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas perfekcyjnie wie, że na przestrzeni minionych lat w naszym kraju doszło do niezmiernie wysokich przemian gospodarczych. Ich wpływ rzecz jasna nie pozostał niewzruszony na poziom naszego życia. Praktyka pokazuje, ze w wielu przypadkach nasze społeczeństwo zyskało bez liku pozytywnych zasięgów, na skutek niesłychanie wyczekiwanej transformacji systemu ustrojowego.
Read more >>

Dobry hotel?. Nim zdecydujesz sprawdź nasze rady

Posted on 02/09/2020 8:01am
apartamenty na wynajem
Author: Jennie
Source: http://www.flickr.com
Dużo podróżujesz po naszym kraju? Na pewno chcesz mieć więcej wiadomości na temat dostępnych hoteli. Istnieje mnóstwo typów hoteli – wybór jest ogromny, a wszystko zależy od twoich możliwości finansowych.
Read more >>

Wyjazd wakacyjny – jaki kierunek obrać oraz jak zorganizować faktycznie ciekawą wycieczkę?

Posted on 27/09/2020 8:05am
Dominikana
Author: Jorge from Brazil
Source: http://www.flickr.com
Wielu Polaków niecierpliwie czeka na wakacje, które dzisiaj coraz częściej są organizowane nie tylko latem, gdyż bogaty wachlarz wycieczek zagranicznych powoduje, że można wyjechać do gorących krajów nawet gdy w Polsce w tym momencie panują mrozy. Jaki kierunek wyjazdu wakacyjnego wskazane jest dziś wybrać?
Read more >>

Wakacje na Podlasiu - sprawdź idealne miejsce na urlop!

Posted on 16/02/2020 7:38am
wakacje na podlasiu
Author: Piotr Włodarczyk
Source: http://www.flickr.com
Sezon wakacyjny za pasem, a wielu z nas wciąż zapewne nie ma jeszcze opracowanego wypoczynku. Pęd i powszednia bieganina nie pozwalają na szczegółowe przygotowanie planów urlopowych. Podlasie pełne jest zachwycających miejsc, w których nawet w ostatnim momencie odnajdziemy miejsca, które pozwolą zregenerować moce przed następnymi miesiącami w pracy.
Read more >>

Wyjazdy kitesurfingowe są oczkiem w głowie różnych amatorów morskich wojaży. Wypróbuj ten sport na wakacjach!

Posted on 10/12/2019 7:31am
kitesurfing
Author: troy_williams
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli byliśmy kiedykolwiek nad wodą: morzem, jeziorem czy rzeką, na pewno mieliśmy okazję widzieć uprawiających sporty wodne. Można wyróżnić rozmaite ich formy: może być to wioślarstwo, surfing, narciarstwo wodne czy rozpowszechniany ostatnimi czasy kitesurfing. Szczególnie wyjazdy kitesurfingowe są oczkiem w głowie licznych amatorów wodnych wojaży, jako że gwarantują naprawdę moc atrakcji.
Read more >>

Co należy zobaczyć w Bułgarii

Posted on 29/08/2018 12:20pm
bułgaria
Author: Tomasz Czyczyło
Source: http://www.flickr.com
Bułgaria jest krajem niezwykle wziętym w zakresie turystyki, a jest to zapewne jeszcze ślad z czasów, gdy należeliśmy jako państwo do niezaszczytnego bloku wschodniego i jedynym miejscem gdzie warto było pojechać były właśnie plaże Bułgarii. Na wczasy w tym kraju stać było sporo rodzin i wciąż jest to miejsce, gdzie możemy za stosunkowo niedużą opłatę spędzić miło czas wolny. Ceny są niezbyt wysokie, a do restauracji możemy chodzić często oraz dobrze się najeść.
Read more >>

Kochasz Bałtyk i spędzasz tam każdy urlop? Dowiedz się, czy w naszym kraju może być miejsce tak samo lub nawet bardziej urocze

Posted on 08/05/2020 8:21am
góry
Author: Pawel Pacholec
Source: http://www.flickr.com
My – Polacy, mamy szczęście. Polska ma idealne położenie. W północnej części Bałtyk, na południu pasma górskie (na globie jest niewiele państw, które mogą poszczycić się tak fantastycznym umiejscowieniem). Rzecz oczywista, jak w każdym kraju, my – Polacy, jesteśmy pogrupowani na takich, którzy z radością wyruszają na urlop nad morze i takich, którzy wyłożą wiele za możność relaksu w górach.
Read more >>

Jeśli śni Ci się nawet tego lata, odwiedzić pewne Egzotyczne miejsce, znudziły Cię wycieczki po krajach Europy i pragniesz wszelkiej odmiany – zainwestuj swój czas i pieniądze w wycieczkę do Tajlandii.

Posted on 10/06/2020 8:10am
Tajlandia
Author: Phuket@photographer.net
Source: http://www.flickr.com
Sezon wakacyjny, to nie tylko okres wysokich temperatur i wolnych chwil od szkoły i pracowania. To na pierwszym miejscu czas wyjazdów, rodzinnych relaksów, dalekich i bliskich podróży, wypoczynku i komfortu.
Read more >>

Cudowne wakacje dla oszczędnych - wybierz sięz oferty last minute i leć do egzotycznych zakątków

Posted on 19/09/2020 8:17am
Wycieczka do Indii
Author: Ramnath Bhat
Source: http://www.flickr.com
Wielu turystom wrzesień wcale nie kojarzy się z końcem wypoczynku. Wręcz przeciwnie – z chwilą gdy temperatura odczuwalnie spada, zaczynają wielkie pakowanie. Turyści szybko docenili plusy posezonowych wycieczek i ochoczo przedłużają sobie lato. Gdy w Polsce nadchodzą słoty, wyjeżdżają do Egiptu czy na Dominikanę i nadal korzystają z ładnej pogody. Po takim wyjeździe zima nie straszna.
Read more >>
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16