O podróżach ogólnie

Tajlandia - piękny oraz interesujący kraj, idealny aby porządnie odpocząć!

Posted on 17/01/2020 7:36am
Bałtyk
Author: www.GlynLowe.com
Source: http://www.flickr.com
Poszukujesz miejsca, w którym istnieje przepiękna pogoda? Gdzie jest prawdziwie egzotyczny klimat, tak inny niż w naszym osobistym państwie? Chcesz też przy okazji jakąś rzecz po zwiedzać - ujrzeć coś niebywałego lub móc posmakować kuchni, której na terenie Polski nie ma na dosłownie każdym rogu ulicy? Jeżeli tak, no to Tajlandia jest państwem, który z pewnością musisz odwiedzić!


Wyszukując wspaniałego zakątka, który dosyć mocno odróżnia się od naszego kraju, wielu spośród nas kieruje swe kroki do innych kontynentów oraz w zależności od tego, czy preferują zimno, czy też gorąco, postanawiają udać się tam, gdzie będą posiadali, czego pragną, zarazem zdobywają możliwość zobaczenia tego, czego to w naszej Europie najzwyczajniej nie ma.
Read more >>

Jeżeli zastanawiasz się, gdzie najlepiej pojechać na wypoczynek, weź pod uwagę wycieczkę w polskie góry

Posted on 29/11/2019 7:25am
góry
Author: Matt Kowal
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli zastanawiasz się, gdzie najlepiej pojechać na wakacje, być może dobrze rozważyć wyprawę w polskie góry. Wielce popularną miejscowością turystyczna stał się ostatnimi czasy Zieleniec. Jest to dzielnica Dusznik-Zdroju, jednakże wiele osób traktuje Zieleniec jako zupełnie osobną miejscowość. Co można robić w Zieleńcu? Praktycznie wszystko. Wielką zaletą tej miejscowości wypoczynkowej jest fakt, że można się w niej doskonale bawić zarówno latem jak i zimą.
Read more >>

Różne typy i sposoby wypoczynku. Zanim zdecydujesz przeczytaj nasze rady

Posted on 21/06/2018 4:22pm
warszawa zdjęcie
Author: Lukas Plewnia
Source: http://www.flickr.com
W zasadzie można stwierdzić, że ile osób, tyle metod spędzania wolnego czasu. Sposoby te uzależnia się od wielu elementów. Co najważniejsze różni ludzie preferują różnorodne formy wypoczynku. Duże znaczenie ma tu rodzaj wykonywanej pracy na co dzień.
Read more >>

Spędź fantastyczne wakacje w Hiszpanii

Posted on 18/02/2020 7:49am
Plaża dzika plaża… słowa tej piosenki coraz częściej przychodzą nam na myśl w kontekście tegorocznych urlopów. Gdzie można wybrać się na wakacje, aby fantastycznie odpocząć? Coraz częściej w obawie przed złą pogodą, decydujemy się na zagraniczne wyjazdy. I decyzja ta wydaje się być słuszna.
Read more >>

Które z naszych metropolii szybko się rozrastają?

Posted on 10/02/2020 7:40am
miasto
Author: Jorge Láscar
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas idealnie wie, że na przestrzeni minionych lat w naszym kraju doszło do niezmiernie znacznych przemian gospodarczych. Ich wpływ oczywiście nie pozostał niewzruszony na poziom naszego życia. Praktyka pokazuje, ze w wielu przypadkach nasze społeczeństwo zyskało sporo pozytywnych zasięgów, na skutek nadzwyczaj wyczekiwanej transformacji układu ustrojowego.
Read more >>

Dobry hotel?. Nim zdecydujesz sprawdź nasze rady

Posted on 14/02/2020 7:41am
apartamenty na wynajem
Author: Jennie
Source: http://www.flickr.com
Wiele podróżujesz po Polsce? Bez wątpienia pragniesz mieć więcej wiadomości na temat dostępnych hoteli. Istnieje wiele rodzajów hoteli – wybór jest bogaty, a wszystko zależy od twoich możliwości finansowych.
Read more >>

Wakacje na Podlasiu - sprawdź idealne miejsce na urlop!

Posted on 16/02/2020 7:38am
wakacje na podlasiu
Author: Piotr Włodarczyk
Source: http://www.flickr.com
Sezon wakacyjny za pasem, a wielu z nas wciąż zapewne nie ma jeszcze opracowanego wypoczynku. Pęd i powszednia bieganina nie pozwalają na szczegółowe przygotowanie planów urlopowych. Podlasie pełne jest zachwycających miejsc, w których nawet w ostatnim momencie odnajdziemy miejsca, które pozwolą zregenerować moce przed następnymi miesiącami w pracy.
Read more >>

Wyjazd wakacyjny – jaki kierunek obrać oraz jak zorganizować faktycznie ciekawą wycieczkę?

Posted on 08/06/2019 7:45am
Dominikana
Author: Jorge from Brazil
Source: http://www.flickr.com
Wielu Polaków niecierpliwie czeka na wakacje, które współcześnie bardzo często są organizowane nie tylko latem, gdyż zróżnicowany wachlarz wyjazdów zagranicznych powoduje, że można wyjechać do ciepłych krajów nawet jeśli w Polsce akurat panują mrozy. Jaki kierunek wyjazdu wypoczynkowego wskazane jest dziś wybrać?
Read more >>

Wyjazdy kitesurfingowe są oczkiem w głowie różnych amatorów morskich wojaży. Wypróbuj ten sport na wakacjach!

Posted on 10/12/2019 7:31am
kitesurfing
Author: troy_williams
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli byliśmy kiedykolwiek nad wodą: morzem, jeziorem czy rzeką, na pewno mieliśmy okazję widzieć uprawiających sporty wodne. Można wyróżnić rozmaite ich formy: może być to wioślarstwo, surfing, narciarstwo wodne czy rozpowszechniany ostatnimi czasy kitesurfing. Szczególnie wyjazdy kitesurfingowe są oczkiem w głowie licznych amatorów wodnych wojaży, jako że gwarantują naprawdę moc atrakcji.
Read more >>

Co należy zobaczyć w Bułgarii

Posted on 29/08/2018 12:20pm
bułgaria
Author: Tomasz Czyczyło
Source: http://www.flickr.com
Bułgaria jest krajem niezwykle wziętym w zakresie turystyki, a jest to zapewne jeszcze ślad z czasów, gdy należeliśmy jako państwo do niezaszczytnego bloku wschodniego i jedynym miejscem gdzie warto było pojechać były właśnie plaże Bułgarii. Na wczasy w tym kraju stać było sporo rodzin i wciąż jest to miejsce, gdzie możemy za stosunkowo niedużą opłatę spędzić miło czas wolny. Ceny są niezbyt wysokie, a do restauracji możemy chodzić często oraz dobrze się najeść.
Read more >>

Kochasz Bałtyk i spędzasz tam każdy urlop? Dowiedz się, czy w naszym kraju może być miejsce tak samo lub nawet bardziej urocze

Posted on 08/05/2020 8:21am
góry
Author: Pawel Pacholec
Source: http://www.flickr.com
My – Polacy, mamy szczęście. Polska ma idealne położenie. W północnej części Bałtyk, na południu pasma górskie (na globie jest niewiele państw, które mogą poszczycić się tak fantastycznym umiejscowieniem). Rzecz oczywista, jak w każdym kraju, my – Polacy, jesteśmy pogrupowani na takich, którzy z radością wyruszają na urlop nad morze i takich, którzy wyłożą wiele za możność relaksu w górach.
Read more >>

Jeśli śni Ci się nawet tego lata, odwiedzić pewne Egzotyczne miejsce, znudziły Cię wycieczki po krajach Europy i pragniesz wszelkiej odmiany – zainwestuj swój czas i pieniądze w wycieczkę do Tajlandii.

Posted on 04/04/2020 7:44am
Tajlandia
Author: Phuket@photographer.net
Source: http://www.flickr.com
Sezon wakacyjny, to nie tylko proces upałów i wolnych chwil od szkoły i pracy. To przede wszystkim moment wycieczek, familijnych wczasów, dalekich i bliskich podróży, wypoczynku i relaksu.
Read more >>

Cudowne wakacje dla oszczędnych - wybierz sięz oferty last minute i leć do egzotycznych zakątków

Posted on 07/01/2020 7:42am
Wycieczka do Indii
Author: Ramnath Bhat
Source: http://www.flickr.com
Wielu turystom wrzesień wcale nie kojarzy się z końcem wypoczynku. Wręcz przeciwnie – dopiero kiedy za oknem zaczyna być ponuro i deszczowo, zaczynają wielkie pakowanie. Polacy polubili zalety posezonowych wycieczek i chętnie przedłużają sobie lato. Podczas gdy w Polsce nadchodzą słoty, wyjeżdżają do Egiptu czy na Dominikanę i nadal korzystają z ładnej pogody. Po takim wyjeździe zima nie straszna.
Read more >>
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15