Akcesoria

Jeżeli zastanawiasz się, gdzie najlepiej pojechać na wypoczynek, weź pod uwagę wycieczkę w polskie góry

Posted on 20/03/2019 7:43am
góry
Author: Matt Kowal
Source: http://www.flickr.com
Jeśli zastanawiasz się, dokąd najlepiej pojechać na wypoczynek, być może dobrze rozważyć wyprawę w polskie góry. Nader modną miejscowością turystyczna stał się ostatnimi czasy Zieleniec. Jest to dzielnica Dusznik-Zdroju, jednak mnóstwo ludzi traktuje Zieleniec jako zupełnie inną miejscowość. Co można robić w Zieleńcu? Praktycznie wszystko. Gigantyczną zaletą tej miejscowości wypoczynkowej jest to, że można się w niej fantastycznie bawić zarówno w lecie jak i w zimie.
Read more >>

Z jakich powodów powinniśmy częściej jeździć rowerem?

Posted on 21/06/2018 4:17pm
rowerem wśród kwiatów
Author: Thomas Rousing
Source: http://www.flickr.com
Polska to naturalnie nie jakieś Chiny bądź chociażby Holandia - czyli ogólnie rowery akurat wśród Polaków niestety nie odgrywają aż tak bardzo dużej roli. Jednakże pod względem jazdy na rowerze, szybko doganiamy trochę bardziej rowerowe narody.
Read more >>

Lato bywa idealną porą na wyprawę w góry, przygotuj się do niej należycie, nabywając najlepsze wyposażenie i obuwie

Posted on 29/08/2018 12:09pm
sklep górski
Author: Pawel Pacholec
Source: http://www.flickr.com
Latem większość ludzi jedzie na urlopy i poddaje się relaksowi z dala od miejsca zamieszkania. Chociaż sporym powodzeniem szczyci się plaża i wypoczynkowe kurorty, góry także nie mogą narzekać na niewielkie powodzenie. Wiele osób uznaje wypoczynek w ruchu w otoczeniu pięknej przyrody Tatr i chętnie wędruje po górskich trasach. Do takiej wyprawy należy się dobrze przyszykować.
Read more >>

Jak bezpiecznie wybrać ofertę wakacyjną. Co podpowiadają specjaliści

Posted on 31/01/2019 9:36am
wlochy
Author: Martin Pulaski
Source: http://www.flickr.com
Niezapomniane wakacje czekają na każdego, kto marzy o tym, żeby podróżować. W takcie urlopu można zwiedzić wiele fascynujących miejsc. Jednak zanim wybierzemy się w wyczekaną podróż, trzeba gruntownie sprawdzić ofertę biura turystycznego. Wybór oferty wcale nie jest prosty, mimo że w branży nie brakuje interesujących propozycji. Najważniejsze to wnikliwie przeczytać umowę, zanim ją zaakceptujemy. Na co trzeba zwrócić uwagę, aby uniknąć komplikacji w trakcie urlopu.
Read more >>

Uniwersalny nóż na biwaki

Posted on 19/03/2019 7:32am
rzeczy
Author: DarkLiquid89
Source: http://www.flickr.com
Każdy miłośnik przeróżnego typu ekspedycji wie jak bardzo przydatny jest dobrej jakości nóż. Taki nóż musi nadawać się do wszystkiego.


Cold Steel dzięki cały czas wdrażanym oryginalnym rozstrzygnięciom jest jedną z najistotniejszych marek nożowych na świecie.
Read more >>

Urlop w sanatorium umiejscowionym w północnej części Polski

Posted on 04/03/2019 7:32am
morze
Author: Matt Feifarek
Source: http://www.flickr.com
Dawniej niesamowicie popularne okazywały się wyjazdy do sanatorium. Oczywiście część wyjazdów wiązała się z czystą chęcią wybrania się w miejsce, w którym można na każdym kroku korzystać z różnych zabiegów , które poprawiały stan zdrowia. I sporo osób samo z siebie miało chęć z takich opcji skorzystać. Teraz również wiele osób wybiera się na wczasy do sanatorium, chociaż może nie opowiada o tym tak często.
Read more >>

Chcesz wyprać ciuchy na wyjeździe? Zabierz ze sobą pralkę turystyczną lub scrubba bag, a problem będziesz miał z głowy!

Posted on 30/10/2018 9:18am
Przenośna pralka turystyczna
Aktualnie zwiedzanie zrobiło się bardzo popularne. Wszystko za sprawą łatwiejszego sposobu przekraczania granic, wyższego standardu życia mieszkańców , a także chęci poznawania świata. Jeszcze paręnaście lat temu nasi rodziciele jeździli co rok na wakacje zakładowe i nikt nie rozmyślał o tym, żeby załatwić eskapadę we własnym zakresie.
Read more >>

Militaria online - dowiedz się co atrakcyjnego możesz kupić dla swojego faceta w internecie

Posted on 29/12/2018 7:23am
militaria
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Myślisz jaki upominek kupić swojemu mężczyźnie? Zastanów się czym on się pasjonuje i kup mu prezent związany z jego zainteresowaniami, a z pewnością będzie zachwycony. Wiadomo, że większość mężczyzn interesuje się rozmaitymi nowinkami technologicznymi oraz szałowymi gadżetami. Są jednak i tacy, dla których urządzenie elektroniczne nie mają zbyt dużego znaczenia.
Read more >>

Gdy wybieramy się na górskie szlaki, to trzeba obowiązkowo spakować do plecaka parę niezbędnych gadżetów

Posted on 04/06/2018 10:34am
Kubki termiczne
Jeżeli wierzyć statystykom, to jedynie 30 % turystów jadących do Zakopanego w ogóle zamierza wyruszyć na szlaki. Wczasowicze nie zawsze chcą rezygnować z rozrywek, które czekają na Krupówkach albo w pensjonatach. I trudno w tym momencie kłócić się z wyborami innych, zatem wypada docenić tych, którzy na przekór statystykom pakują pokaźny plecak i wychodzą na czerwone szlaki.
Read more >>

Spływ kajakiem a więc doskonały sposób na aktywny wypoczynek pośród polskiej przyrody

Posted on 29/08/2018 2:50pm
spływ kajakiem po rzece
Author: Trevor Mattea
Source: http://www.flickr.com
Polacy coraz częściej spędzają wolny czas, czy to jeśli chodzi o długi weekend bądź też wakacje, w sposób aktywny na świeżym powietrzu. Co oczywiste ciągle lubimy poleżeć na plaży, jednak to właśnie różnego typu aktywności fizyczne połączone z wypoczynkiem przyciągają dużo więcej zwolenników.
Read more >>

Rower jako wspaniały sposób na wykonywanie sportu

Posted on 14/03/2019 7:30am
Smartfon przy rowerze
Jazda na rowerze, to wspaniały sposób na uprawianie sportu dla całej familii. Decydując się na zakupienie roweru, należy wiedzieć czego od niego potrzebujemy. Czy będziemy używać go wyłącznie rekreacyjnie, czy ma to być rower na którym chcemy pokonywać zawiłe szlaki. W reklamach supermarketów można odnaleźć oferty sprzedaży rowerów.
Read more >>

Dlaczego Rzeszów jest miejscem, które bezapelacyjnie warto zwiedzić?

Posted on 11/07/2018 8:51pm
konferencja
Author: Tom Chapman
Source: http://www.flickr.com
Z każdej strony słychać komentarze, że są miasta w naszym kraju, które każdy rodak po prostu musi zobaczyć chociaż raz w życiu. W szerokiej palecie tych lokalizacji znajduje się oczywiście Wawel, z całym Grodem Króla Kraka i Kościołem Mariackim, warszawski Pałac Kultury i Nauki, a także Zakopane i górskie pejzaże tatrzańskie zapierające dech w piersiach. Ale jak to się dzieje, że miasta tak piękne jak właśnie Rzeszów zostają w tych klasyfikacjach pominięte?
Read more >>

Dla pasjonatów wspinaczki górskiej niewątpliwie kluczowy jest dobry ekwipunek

Posted on 29/08/2018 4:24pm
sklep górski
Author: Viaggio Routard
Source: http://www.flickr.com
Chodzenie po górzystych szlakach jest pasją wielu osób. Zwłaszcza latem da się spotkać mnóstwo wędrowców, jacy przemierzają górskie pasma i z zapałem dążą na wierchy. Łatwo jednak jest odróżnić rzeczywistego hobbystę od wakacyjnego łazika. W tym przypadku właściwy sprzęt jest kluczowy dla miłośnika. Jak wiadomo sport ten jest ryzykowny szczególnie w wysokich masywach.
Read more >>

Pomysły na wakacje - wycieczka do USA

Posted on 04/07/2018 10:13pm
wakacje
Author: Michal Goszczynski
Source: http://www.flickr.com
Obecnie ludzie poszukują rozmaitych biletów lotniczych i ciekawych rozwiązań jeżeli chodzi o wczasy. Nie sposób ukryć, że okazji jest bardzo dużo i coraz nagminniej zdołamy spotkać się z naprawdę interesującymi promocjami.
Read more >>

Podstawowe informacje na temat turystyki kajakowej czyli jakie zalety posiada ten wspaniały wodny sport.

Posted on 11/07/2018 9:55pm
kajak
Author: David Wilson
Source: http://www.flickr.com
Jak tylko zaczyna się robić ciepło, na wielu jeziorach i rzekach zaczynają się pojawiać kajaki. Ten wspaniały sport cieszy się coraz większą popularnością, ludzie widzą plusy spędzania wolnego czasu właśnie w taki sposób, a zalet tych jest naprawdę dużo. Wielu osobom się wydaje, że kajakarstwo to drogi sport, lecz nie jest to prawdziwe. Faktycznie, jeżeli ktoś by chciał zakupić cały sprzęt pływający, to parę tysięcy będzie na to potrzebowało, no i rzecz jasna miejsce do trzymania wszystkiego.
Read more >>

Sprzęt zabezpieczający, czekany. Wszystko do wspinaczki

Posted on 18/08/2017 8:36am
przygotowanie do wspinaczki
Author: sunriseOdyssey
Source: http://www.flickr.com
Wspinaczka to trudny sport, lecz na pewno jest to interesująca przygoda i wędrówka nią przyniesie niezwykle dużo radości. Na rynku dostępnych jest wiele różnorodnych rodzajów narzędzi asekuracyjnych. Dzięki tarciu pomiędzy tymi przyrządami a liną asekuracyjną, bądź zakleszczeniu liny w przyrządzie jest możliwość bez większego wysiłku uniemożliwić upadek wspinacza, lub na własną rękę zjechać na lince. Dokonując wyboru sprzętu powinno się się kierować obrębem jego użyć a nie tylko wyłącznie kosztem i tym, czy nam się podoba.
Read more >>

Na urlop do Łeby! - jakie atrakcje na nas czekają? Koniecznie spójrz!

Posted on 02/11/2018 7:16am
morze polskie
Author: tinyfroglet
Source: http://www.flickr.com
Bezwzględnie najchętniej odwiedzanym przez turystów regionem w Polsce są obszary położone nad Bałtykiem. Malownicze krajobrazy, fantastyczniee rozwinięta infrastruktura oraz dostępność pięknych plaż co roku ściągają na ten teren tysiące osób, które pragną tam spędzić wakacje. Zdecydowanie do której konkretnie nadmorskiej miejscowości się wybrać może okazać się nie lada problemem.
Read more >>

Jesteś rodzicem i uwielbiasz góry? Nie rezygnuj z wypraw - zainwestuj w stosowny sprzęt

Posted on 22/06/2018 5:25am
wspinaczka
Author: Viaggio Routard
Source: http://www.flickr.com
Spędzenie czasu z znajomymi na łonie przyrody jest niewątpliwie jednym z ciekawszych sposobów na pogodny weekend. Coraz więcej ludzi odkrywa w tym dużo korzyści i próbuje każdy wolny czas przeznaczać na piesze wycieczki w góry. Nie sposób ukryć, że jest to trudna pasja, która potrafi nadzwyczaj doświadczyć.
Read more >>
1 2 3