Akcesoria

Jeżeli zastanawiasz się, gdzie najlepiej pojechać na wypoczynek, weź pod uwagę wycieczkę w polskie góry

Posted on 03/11/2022 8:03am
góry
Author: Matt Kowal
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli zastanawiasz się, dokąd najlepiej pojechać na wypoczynek, być może dobrze rozważyć wycieczkę w polskie góry. Bardzo znaną miejscowością turystyczna stał się ostatnio Zieleniec. Jest to część Dusznik-Zdroju, jednak mnóstwo ludzi traktuje Zieleniec jako zupełnie inną miejscowość. Co można robić w Zieleńcu? Praktycznie wszystko. Ogromną zaletą tej miejscowości górskiej jest to, że można się tam świetnie bawić zarówno latem jak i zimą.
Read more >>

Z jakich powodów powinniśmy częściej jeździć rowerem?

Posted on 15/03/2022 7:36am
rowerem wśród kwiatów
Author: Thomas Rousing
Source: http://www.flickr.com
Polska to naturalnie nie Chiny czy choćby Holandia - czyli w zasadzie rowery akurat wśród mieszkańców naszego kraju no na nieszczęście nie odgrywają tak znaczącej roli. Jednakże pod względem jazdy na rowerze, bardzo szybko gonimy trochę bardziej rowerowe narody.
Read more >>

Lato bywa idealną porą na wyprawę w góry, przygotuj się do niej należycie, nabywając najlepsze wyposażenie i obuwie

Posted on 28/04/2021 10:19pm
sklep górski
Author: Pawel Pacholec
Source: http://www.flickr.com
W okresie wakacji większość ludzi jedzie na urlopy oraz oddaje się relaksowi z dala od domu. Chociaż sporym uznaniem cieszy się morze oraz eleganckie kurorty, góry też nie narzekają na małe zainteresowanie. Wiele osób preferuje wypoczynek w ruchu w okolicznościach pięknej przyrody Tatr oraz z chęcią wędruje po górskich szlakach. Do takiej wyprawy należy się dobrze przygotować.
Read more >>

Jak bezpiecznie wybrać ofertę wakacyjną. Co podpowiadają specjaliści

Posted on 25/01/2022 11:29am
wlochy
Author: Martin Pulaski
Source: http://www.flickr.com
Ciekawe wakacje czekają na tego, kto chce podróżować. W takcie urlopu można zobaczyć wiele godnych zapamiętania miejsc. Jednakże nim wybierzemy się w wyczekaną podróż, trzeba gruntownie zapoznać się z ofertą biura podróży. Wybór biura wcale nie jest łatwy, chociaż w branży nie brakuje godnych polecenia propozycji. Najistotniejsze to wnikliwie przeczytać umowę, zanim ją zaakceptujemy. Na co trzeba zwrócić uwagę, aby uniknąć komplikacji podczas urlopu.
Read more >>

Kanary - raj na Ziemi? Zobacz podpowiedzi dla turystów

Posted on 19/05/2021 2:34pm
egzotyczna plaża
Author: Roberto Faccenda
Source: http://www.flickr.com
Im bardziej zbliżają się wakacje, tym bardziej ludzie zastanawiają się nad kwestią tego, w jaki sposób chcieliby je spędzić. Naturalnie, każdy ma na to swoje koncepcje. Są osoby, jakie mają ochotę spędzać urlop w Polsce, a będą i te, jakie wyjątkowo chętnie wyjadą za granice kraju polskiego.
Read more >>

Uniwersalny nóż na biwaki

Posted on 28/04/2021 9:47pm
rzeczy
Author: DarkLiquid89
Source: http://www.flickr.com
Każdy pasjonat przeróżnego typu eskapad wie jak bardzo przydatny jest odpowiedniej jakości nóż. Taki nóż powinien przydać się do wszystkiego.


Cold Steel dzięki cały czas wprowadzanym nowatorskim rozwiązaniom jest jedną z najlepszych marek nożowych na całym świecie.
Read more >>

Na wyprawę rowerową korzystnie wziąć najlepszy plecak? Wiesz jak dokonać wyboru? Musisz zwrócić uwagę na parę czynników

Posted on 22/08/2022 7:48am
Plecak rowerowy
Author: Alberto Ziveri
Source: http://www.flickr.com
W końcu rozpoczął się sezon na jazdę na rowerze. Można rzec: nareszcie! Nareszcie wyszło słońce i wysokie temperatury. W końcu można planować dłuższe i krótsze wyprawy, a co ważne nic nie wadzi, aby jeździć, dokąd tylko pragniemy. By jednak pojechać na taką rowerową wycieczkę musimy się dobrze przygotować.
Read more >>

Czy wskazane jest korzystać z propozycji firm przewozowych?

Posted on 15/01/2021 7:46am
człowiek z walizką
Source: pixabay.com
Firmy przewozowe oferują transport krajowy i międzynarodowy. Dzięki asortymencie takich przedsiębiorstw możemy bez trudu dotrzeć praktycznie w każde miejsce w Unii Europejskiej - do Anglii, Francji, Ukrainy lub również do Niemiec. Multum ludzi ochoczo korzysta z propozycji firm transportowych, albowiem jest ona ciekawa pod wieloma różnorodnymi względami. Jakimi?
Read more >>

Miej na uwadze, iż zawsze przepisy są po Twojej stronie, także jak jesteś w podróży. Czy wiesz czym są prawa pasażera?

Posted on 07/10/2021 7:50am
poczekalnia na lotnisku
Author: Clay Gilliland
Source: http://www.flickr.com
Jak niezwykle ważne są prawa pasażera może się przekonać każdy z nas. Wiadomo że lepiej nie mieć okazji do konieczności posługiwania się nimi, zwłaszcza jeśli cenimy sobie komfort podróżowania. Co jeśli faktycznie będzie musieli skorzystać ze swoich praw? Co jednak jeśli skorzystanie z naszych praw okaże się niezbędneCzym są właściwie prawa pasażera?Jakie są prawa pasażera.
Read more >>

Urlop w sanatorium umiejscowionym w północnej części Polski

Posted on 18/08/2021 8:29am
morze
Author: Matt Feifarek
Source: http://www.flickr.com
Kiedyś niesamowicie popularne były wyjazdy do sanatorium. Jak można się domyślić część wyjazdów wiązała się z czystą ochotą pojechania w miejsce, w którym dało się na każdym kroku korzystać z jakiś zabiegów poprawiających stan zdrowia. I wielu ludzi samo z siebie miało chęć z takich możliwości skorzystać. Teraz również sporo ludzi wyjeżdża na wczasy do sanatorium, choć może nie mówi się o tym tak głośno.
Read more >>

Chcesz wyprać ciuchy na wyjeździe? Zabierz ze sobą pralkę turystyczną lub scrubba bag, a problem będziesz miał z głowy!

Posted on 29/11/2022 11:08am
Przenośna pralka turystyczna
Współcześnie zwiedzanie stało się bardzo popularne. Wszystko za sprawą łatwiejszego sposobu przekraczania granic, lepszego standardu życia obywateli oraz gotowości do poznawania świata. Jeszcze kilkanaście lat temu nasi rodziciele wyjeżdżali co rok na wakacje zakładowe i nikt nie myślał o tym, żeby zorganizować eskapadę w swoim zakresie.
Read more >>

Militaria online - dowiedz się co atrakcyjnego możesz kupić dla swojego faceta w internecie

Posted on 10/12/2019 7:27am
militaria
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Głowisz się jaki podarunek kupić swojemu mężczyźnie? Zastanów się czym on się fascynuje i kup mu prezent scalony z jego zainteresowaniami, a na pewno będzie zachwycony. Jak wiadomo mnóstwo mężczyzn interesuje się wielorakimi nowościami technologicznymi , a także odjazdowymi gadżetami. Są jednak i tacy, dla których sprzęty elektroniczne nie mają jakiegokolwiek znaczenia.
Read more >>

Gdy wybieramy się na górskie szlaki, to trzeba obowiązkowo spakować do plecaka parę niezbędnych gadżetów

Posted on 28/01/2023 7:17am
Kubki termiczne
Jeżeli wierzyć raportom, to jedynie jedna trzecia turystów udających się w Tatry w ogóle planuje wyruszyć na szlaki. Urlopowicze nie zawsze chcą rezygnować z rozrywek, które czekają na Krupówkach albo w ośrodkach wypoczynkowych. I trudno w tym miejscu kłócić się z upodobaniami innych, zatem wypada pozytywnie ocenić tych, którzy na przekór statystykom pakują pokaźny plecak i wychodzą na czarne szlaki.
Read more >>

Kierunki podróży w Polsce na weekend majowy 2014

Posted on 25/02/2022 12:23pm
Podróże z dzieckiem
Author: FuturePR
Source: FuturePR
Planując wyjazd na długi weekend majowy 2014 może zaskoczyć nas bogactwo oferowanych propozycji. Nie wolno tylko zapomnieć o wcześniejszym bukowaniu miejsc, z tego względu że okres ten jest zazwyczaj bardzo zatłoczony. Bardzo często są to wycieczki w granicach państwa, ale zdarzają się też zagraniczne wyjazdy. Wiele par chce także spędzić ten weekend we dwoje. Niekiedy biura podróży posiadają oferty właśnie dla dwojga.
Read more >>

Jakie rowerowe hamulce powinno się zakupić?

Posted on 19/02/2022 7:20am
rower
Author: ruerto42
Source: http://www.flickr.com
Rowerowe klocki hamulcowe to bardzo szeroka propozycja prawie potrzebnych w każdej bezpiecznej eksploatacji roweru składników przydatnych do wszystkich znanych w tej dziedzinie systemów hamulcowych.
Read more >>

Busem do Niemiec – podróżujesz niedrogo, szybko, bezpiecznie i wygodnie

Posted on 11/08/2019 7:16am
bus
Author: Mikey
Source: http://www.flickr.com
Busy do Niemiec to jeden z najszybszych i najpopularniejszych środków przewozu, dzięki którym mamy możliwość dostać się za naszą zachodnią granicę. W ciągu zaledwie kilku godzin łatwością dojedziemy z niemalże każdego większego miasta w Polsce do każdego regionu w Niemczech.Transport odbywa się busami dziesięcioosobowymi. Pojazdy mają funkcjonalne wyposażenie, ogrzewanie oraz klimatyzację. Transport busem odbywa się w luksusowych warunkach, szybko i bezpiecznie.
Read more >>
1 2 3 4