Nasze główne propozycje

Od nas dowiesz się wszystkiego o podróżach i o tym, co Ci do nich potrzebne.

Na wyprawę rowerową korzystnie wziąć najlepszy plecak? Wiesz jak dokonać wyboru? Musisz zwrócić uwagę na parę czynników

Posted on 19/10/2021 7:25am
Plecak rowerowy
Author: Alberto Ziveri
Source: http://www.flickr.com
No i rozpoczął się sezon na rower. Można stwierdzić: w końcu! Nareszcie wyszło słońce i wysokie temperatury. W końcu można planować dłuższe i krótsze wyprawy, a co najistotniejsze nic nie przeszkadza, aby jeździć, dokąd tylko chcemy. Żeby jednak wybrać się na taką rowerową podróż należy się dobrze przygotować.
Read more >>

Ekskluzywne wakacje na jakie warto się zdecydować, jeżeli chcemy przeżyć godną polecenia podróż.

Posted on 17/10/2021 7:12am
Indie
Author: Jeff Blum
Source: http://www.flickr.com
Ekskluzywne eskapady na które warto się decydować, jeżeli planujemy przeżyć godną polecenia podróż w życiu to wakacje na jakie bez wątpienia będzie trzeba wydać więcej funduszy, natomiast zapewnionym można być, że pieniądze takie nie będą wydawane bez celu. Przeżycia, które będziemy mieli po tym wypadzie okażą się albowiem nie do podrobienia.
Read more >>

Spacery po naszych górach

Posted on 13/10/2021 7:08am
piękne góry
Author: Matt Kowal
Source: http://www.flickr.com
Zarówno dawno temu, jak i współcześnie jest wielu zwolenników górskich wędrówek. Nierzadko są to osoby, które w górskich okolicach szukają spokoju i ciszy, a także aktywnego wypoczynku. Preferują oni różnego rodzaju formy zwiedzania górskich szlaków, na przykład pieszo lub na rowerze.
Read more >>

Wycieczka aż do Nepalu - a wiec, czy zdać się na profesjonalną grupkę, czy też jechać na tak zwanego "wariata"

Posted on 10/10/2021 7:28am
turystyka
Source: http://iltex.pl/
Pragniesz ujrzeć Nepal? Rozmyślasz nad tym, co by było wspanialsze: pojechać na tak nazywany "żywioł", czy wszyściutko dobrze przemyśleć? My z naszej stronki chcielibyśmy zachęcić do tej następnej opcji, albowiem przeciwko pozorom tego rodzaju wyjazd nie bywa łatwy, szczególnie dla person całkiem nieprzygotowanych.
Read more >>

Kilka pomysłów na wyjątkowe, pełne egzotyki wakacje, co interesującego proponują turystom Dubaj i Meksyk.

Posted on 10/10/2021 7:14am
wakacje
Author: btristan
Source: http://www.flickr.com
Dynamiczny rozwój lotniczych połączeń sprawił, że bardziej odległe, dotychczas dostępne jedynie dla nielicznych zaczęły być w zasięgu możliwości większej ilości turystów. Po Europie można już latać są symboliczną złotówkę, sporo także pospadały ceny bardziej odległych miejsc. Sprawiło to dynamiczny wzrost popularności egzotyczny, odległych krajów, do których coraz więcej rodzajów wybiera się na wakacje. Niewątpliwie jest dużo zalet takich wyjazdów, po pierwsze będzie się tam miało pewną, słoneczną aurę i wiele atrakcji. Pomysły na takie podróże są różnorodne.
Read more >>

Wakacje na Podlasiu - sprawdź idealne miejsce na urlop!

Posted on 09/10/2021 7:43am
wakacje na podlasiu
Author: Piotr Włodarczyk
Source: http://www.flickr.com
Sezon wakacyjny już blisko, a wielu z nas ciągle pewnie nie ma jeszcze opracowanego wypoczynku. Pęd i powszednia gonitwa nie pozwalają na szczegółowe przygotowanie planów urlopowych. Podlasie pełne jest urokliwych miejsc, w których nawet w ostatnim momencie znajdziemy miejsca, które pozwolą zregenerować siły przed następnymi miesiącami w miejscu pracy.
Read more >>

Zaciekawienie wyprawą do Ciechocinka nieustannie rośnie

Posted on 09/10/2021 7:39am
nad wodą w Ciechocinku
Author: Polska Zielona Sieć
Source: http://www.flickr.com
Pobyt w Ciechocinku zaliczymy do tych wyjątkowych, gdyż organizacja tego wyjazdu w żadnym stopniu nie szwankuje. Eksperci zatroszczą się o to, by przedstawiać wszystkim zaciekawionym największe, chociaż nierzadko zapomniane, walory województwa kujawsko-pomorskiego. Kiedy chodzi o sanatorium Ciechocinek jako miasto jest przygotowane na przyjmowanie nawet sporych grup gości. To pełne spokoju i urokliwe miasteczko znajduje się w Kotlinie Toruńskiej, co jest w dolinie Wisły. Miasto jest uzdrowiskowe, dlatego odwiedzają je tak licznie turyści.
Read more >>

Wiesz, że istnieje wiele wersji desek snowboardowych?

Posted on 09/10/2021 7:13am
snowboard
Author: The Camp of Champions Snowboard, Ski and MTB Summer Camp
Source: http://www.flickr.com
Gdy tylko ruszą wyciągi, narciarskie zbocza zapełnią się amatorami sportów zimowych.
Snowboard pojawił się o wiele później aniżeli narty, toteż większość wśród deskarzy tworzą ludzie młodzi. Wspólnym szczegółem sportów zimowych są śnieg i góry, po jakich się jeździ.
Nauka jazdy na snowboardzie jest bardzo szybsza, aczkolwiek sporo zależy od konkretnej osoby. Na pewno o wiele prędzej poradzą sobie z nią osoby które miały styczność z jazdą na deskorolce, czy surfowały.
Read more >>

Jakie przedmioty spakować do walizki, gdy jedziemy na długo oczekiwane wakacje nad Morzem Bałtyckim

Posted on 08/10/2021 7:12am
Ręczniki
Author: Alex Juel
Source: http://www.flickr.com
Słowo wakacje lub urlop ma na nas zbawienny wpływ. Przede wszystkim dlatego, że kojarzą się nam z relaksem, czyli tym, o czym marzy każdy zapracowany facet. Gdy nadchodzi pora na obranie kierunku eskapady, wtedy coraz częściej padają propozycje, żeby pojechać na polskie plaże i tam zażywać zarówno kąpieli wodnych, jak i słonecznych.powodem takiego a nie innego stanu rzeczy jest zazwyczaj brak kasy w domowym budżecie albo zagrożenia, które czyhają na zagranicznych turystów w krajach takich jak Tunezja.
Read more >>

Miej na uwadze, iż zawsze przepisy są po Twojej stronie, także jak jesteś w podróży. Czy wiesz czym są prawa pasażera?

Posted on 07/10/2021 7:50am
poczekalnia na lotnisku
Author: Clay Gilliland
Source: http://www.flickr.com
Jak niezwykle ważne są prawa pasażera może się przekonać każdy z nas. Wiadomo że lepiej nie mieć okazji do konieczności posługiwania się nimi, zwłaszcza jeśli cenimy sobie komfort podróżowania. Co jeśli faktycznie będzie musieli skorzystać ze swoich praw? Co jednak jeśli skorzystanie z naszych praw okaże się niezbędneCzym są właściwie prawa pasażera?Jakie są prawa pasażera.
Read more >>

Jakie przygotowania zrobić przed wyjazdem na wakacje?

Posted on 07/10/2021 7:20am
wycieczka
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com
Wyjazdy – przepada za nimi chyba większa część ludzi. Przecież miło jest czasami oderwać się od rzeczywistości, zrobić coś innego niż zazwyczaj, poszaleć. Nie bez powodu mówi się, iż podróże uczą, one naprawdę poszerzają horyzonty. Nie chodzi tu jednakże jedynie o czysto książkową wiedzę, ale o dużo więcej. Wyjeżdżając do nieznanych miejsc, rozwijamy swoją zaradność, orientację w terenie, nabieramy odwagi, stajemy się bardziej kontaktowi oraz otwarci. Coraz mniej jest zatem sytuacji, które wzbudzają w nas strach, a coraz więcej takich, co do jakich mamy przekonanie, iż znakomicie sobie z nimi w razie potrzeby poradzimy.
Read more >>

Jeśli szukamy malowniczego miejsca, gdzie można odpocząć, to Orawka będzie doskonałym wyborem

Posted on 06/10/2021 7:53am
orawka noclegi
Author: Ziemowit Cabanek
Source: http://www.flickr.com
Orawka to wyjątkowe miejsce na turystycznej mapie kraju. Ta wioska położona jest w przepięknym oraz niezwykłym regionie, do którego od dawna przyjeżdżają zwykli urlopowicze oraz pisarze, by wypocząć oraz nabrać sił.


Jeżeli chcemy odpocząć w otoczeniu pięknej przyrody, to idealnym rozwiązaniem może być akurat Orawka noclegi bez problemu zabukujemy poprzez sieć.
Read more >>

wyjazdy i wypady odchudzające zorganizowane w górach - czy warto się tam wybrać

Posted on 06/10/2021 7:45am
latarnie
Author: Sara Mofford
Source: http://www.flickr.com
W górach organizowane są rozmaite wczasy i turnusy odchudzające. Zwłaszcza wczasy odchudzające w górach cieszą się dużą popularnością. Przebywanie w górskim klimacie będzie generalnie niezwykle odpowiednie dla zdrowia, a połączenie wczasów górskich z odchudzaniem będzie bardzo korzystne dla osoby otyłej, która może mieć przecież rozmaite kłopoty ze zdrowiem.
Read more >>

Wynajem mikrobusów - atrakcyjna oferta warszawskich firm

Posted on 06/10/2021 7:22am
Bus przewozowy
Author: Nacho
Source: http://www.flickr.com
Najem mikrobusów to usługa, jaka dziś jest proponowana przez sporo licznych firm działających w branży transportowej oraz przewozowej. Wynajem busów oraz mikrobusów cieszy się dzisiaj niemałym zaciekawieniem, w szczególności jeżeli szukamy niedrogiego i wygodnego transportu, na przykład na wycieczkę integracyjną w przedsiębiorstwie, konferencję czy też wyjazd z przyjaciółmi. Nie zawsze posiadamy ewentualność jeżdżenia kilkoma autami, dodatkowo taka forma podróży wiąże się również z dosyć dużymi opłatami za paliwo i z tym, iż ktoś musi pełnić rolę kierowców. Jeśli wybieramy się na spotkanie, na jakim ma być alkohol, wówczas naturalnie jazda wozem nie będzie stosownym pomysłem. W takich sytuacjach zdecydowanie lepszą alternatywą będzie wynajem mikrobusów Warszawa.
Read more >>