Nasze główne propozycje

Od nas dowiesz się wszystkiego o podróżach i o tym, co Ci do nich potrzebne.

Jak można wypoczywać w Ciechocinku?

Posted on 14/11/2018 7:24am
SPA Łazienki II w Ciechocinku
Author: Łazienki II
Source: http://lazienkiresort.com
W ostatnich czasach łatwo odnotować ponowny wzrost popularności niedawno docenianych miejsc wypoczynkowych, takich jak chociażby Ciechocinek. Miejscowości takie w ciągu ostatniej dekady nie były zwykle zbyt interesującymi regionami, czego ważną przyczyną były negatywne stereotypy, które nagromadziły się od czasów obalonego ustroju.
Read more >>

Zachęcające ceny za korzystne warunki na nocleg

Posted on 07/11/2018 7:32am
wnętrze
Author: Daniel M. Hendricks
Source: http://www.flickr.com
Wybór możliwości, co są dziś na wyciągnięcie ręki, jest zadziwiający. Przemyślane opcje odpowiadają klientom najbardziej, dlatego warto zwrócić na nie uwagę już dzisiaj. Nasi doświadczeni specjaliści dokładają wszelkich starań do tego, by aktualne oferty były na doskonałym poziomie, a więc znakomicie dopracowane. Więc ocena tematu takiego jak apartamenty – gdzie najlepiej się zatrzymać w Polsce, jest absolutnie sprawą indywidualną. Znakomita baza ofert wpisuje się dzisiejsze wymagania.
Read more >>

Wynajem mikrobusów - atrakcyjna oferta warszawskich firm

Posted on 06/11/2018 7:33am
Bus przewozowy
Author: Nacho
Source: http://www.flickr.com
Najem mikrobusów to usługa, jaka dzisiaj jest oferowana przez mnogość licznych firm działających w branży transportowej i przewozowej. Wynajem busów oraz mikrobusów cieszy się obecnie niemałym zaciekawieniem, szczególnie jeśli poszukujemy niedrogiego i wygodnego transportu, na przykład na wycieczkę integracyjną w przedsiębiorstwie, konferencję czy też wyjazd z przyjaciółmi. Nie zawsze posiadamy ewentualność jechania kilkoma autami, dodatkowo taka forma podróży wiąże się także z całkiem sporymi opłatami za paliwo i z tym, iż ktoś musi pełnić rolę kierowców. Jeśli wybieramy się na spotkanie, na którym ma być alkohol, wtedy na pewno jazda wozem nie będzie dobrym pomysłem. W takich sytuacjach zdecydowanie lepszą opcją będzie wynajem mikrobusów Warszawa.
Read more >>

Na urlop do Łeby! - jakie atrakcje na nas czekają? Koniecznie spójrz!

Posted on 02/11/2018 7:16am
morze polskie
Author: tinyfroglet
Source: http://www.flickr.com
Bezwzględnie najchętniej odwiedzanym przez turystów regionem w Polsce są obszary położone nad Bałtykiem. Malownicze krajobrazy, fantastyczniee rozwinięta infrastruktura oraz dostępność pięknych plaż co roku ściągają na ten teren tysiące osób, które pragną tam spędzić wakacje. Zdecydowanie do której konkretnie nadmorskiej miejscowości się wybrać może okazać się nie lada problemem.
Read more >>

Chcesz wyprać ciuchy na wyjeździe? Zabierz ze sobą pralkę turystyczną lub scrubba bag, a problem będziesz miał z głowy!

Posted on 30/10/2018 9:18am
Przenośna pralka turystyczna
Aktualnie zwiedzanie zrobiło się bardzo popularne. Wszystko za sprawą łatwiejszego sposobu przekraczania granic, wyższego standardu życia mieszkańców , a także chęci poznawania świata. Jeszcze paręnaście lat temu nasi rodziciele jeździli co rok na wakacje zakładowe i nikt nie rozmyślał o tym, żeby załatwić eskapadę we własnym zakresie.
Read more >>

Buty taktyczne - najwspanialszy typ obuwia przeznaczony nawet do najtrudniejszych warunków!

Posted on 30/10/2018 7:38am
czysta woda
Author: Niyati Bane
Source: http://www.flickr.com
Porządne obuwie to tak naprawdę klucz w niewiarygodnie sporej liczbie zawodów, szczególnie tych typowo mundurowych. Policjanci oraz wojskowi wbrew pozorom noszą ten sam typ obuwia (a przynajmniej powinni), a który mamy możliwość przezwać najzwyczajniej obuwiem taktycznym, na temat którego opowiemy w dzisiejszym felietonie!
Read more >>

Z jakiego powodu można odwiedzić stolicę polskich Tatr?

Posted on 30/10/2018 7:26am
zakopane
Author: Pawel Pacholec
Source: http://www.flickr.com
Województwo małopolskie będzie jednym z liczniej zwiedzanych przez turystów obszarów naszego kraju. Znaczna większość z turystów jako miejsce noclegowe wybiera położone u podnóża Tatr Zakopane.
Read more >>

Impreza sylwestrowa poza domem

Posted on 27/10/2018 7:21am
Remiza docieplonego bloczkami YTONG MULTIPOR pałacu w niemieckim miasteczku Lieser
Author: YTONG MULTIPOR
Source: YTONG MULTIPOR
To już ostatnia chwila, by zarezerwować wyjazdowe celebrowanie ostatniego dnia roku 2012. Większa część hoteli ma już zajęte noclegi, ale jeżeli mocno przeszuka się oferty w sieci, na pewno znajdzie się jeszcze garść ofert. Możesz sprawdzić to w każdej chwili. Na przykład jeżeli pragniesz znaleźć hotele w Małopolsce, do Google wklep frazę „hotel okolice Krakowa sylwester”.
Read more >>

Znakomite miejsca noclegowe pod sudeckimi szczytami

Posted on 23/10/2018 7:14am
hotel
Author: David Amsler
Source: http://www.flickr.com
Pobyt w Szklarskiej Porębie to wspaniały przykład interesującej turystyki krajowej. To ładne miasto w południowej Polsce posiada sporo wspaniałych atrakcji turystycznych, jakie potrafią zachwycić nawet najbardziej wymagającego podróżnego – zarówno amatorów sportu, jak też osoby które zamierzają odpocząć pod każdym potencjalnym względem.
Read more >>

Buty sportowe muszą okazać się bardzo wygodne

Posted on 04/10/2018 7:17am
Buty sportowe
Author: Sneaker
Source: Sneaker
Buty sportowe muszą być dobrze dopasowane do stopy
Gdy zdecydujemy, że pragniemy przez odpowiednie treningi zatroszczyć się o własną sylwetkę, to musimy przyszykować sobie dobry strój, w którym te treningi będą przyjemniejsze. Pierwszą kwestią, w którą powinniśmy się zaopatrzyć to buty sportowe, które odmienne są do biegania, a inne do fitnessu, dlatego powinniśmy dokładnie przypatrzeć się tym, które pragniemy zakupić.
Read more >>

Urlop w sanatorium umiejscowionym w północnej części Polski

Posted on 29/09/2018 7:17am
morze
Author: Matt Feifarek
Source: http://www.flickr.com
Kiedyś niesamowicie popularne były wyjazdy do sanatorium. Wiadomo, że część wyjazdów wiązała się z czystą chęcią pojechania w miejsce, w którym dało się na każdym kroku skorzystać z jakiś zabiegów , które poprawiały zdrowie. I sporo osób samo z siebie miało chęć z takich możliwości skorzystać. Teraz również sporo ludzi wybiera się na wczasy do sanatorium, choć może nie opowiada o tym tak często.
Read more >>

Wizyta w spa, czyli totalny wypoczynek - marzenie wielu ludzi

Posted on 26/09/2018 7:30am
sauna
Author: http://www.prefasystem.eu/pl/
Source: http://www.prefasystem.eu/pl/
Wielu ludzi sądzi, że najlepszy odpoczynek w dzisiejszych czasach to wizyta w spa. Nie da się ukryć mają oni rację, bo nic nie daje takiego relaksu, jak wizyta masaże, zabiegi pielęgnacyjne, ktoś, kto dba o doskonałe samopoczucie klienta.
Read more >>

Wiesz, że istnieje wiele wersji desek snowboardowych?

Posted on 25/09/2018 7:16am
snowboard
Author: The Camp of Champions Snowboard, Ski and MTB Summer Camp
Source: http://www.flickr.com
Gdy tylko ruszą wyciągi, narciarskie stoki wypełnią się entuzjastami sportów zimowych.
Snowboard pojawił się znacznie później aniżeli narty, toteż większość wśród deskarzy tworzą ludzie młodzi. Wspólnym fragmentem sportów zimowych są śnieg i góry, po których się jedzie.
Nauka jazdy na snowboardzie jest niezwykle szybsza, jakkolwiek dużo zależy od konkretnej osoby. Na pewno o wiele szybciej poradzą sobie z nią osoby które radzą sobie z jazdą na desce, bądź surfowały.
Read more >>