Nasze główne propozycje

Od nas dowiesz się wszystkiego o podróżach i o tym, co Ci do nich potrzebne.

Piękne miejsca w Polsce? Jest ich naprawdę wiele, zatem poznaj propozycje atrakcyjnych wyjazdów na letnie weekendy

Posted on 23/05/2020 8:00am
Kraków
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
Większość z nas rozważając wyjazd na wczasy bądź choćby na weekend natychmiast zastanawia się nad dalekimi kierunkami. A przepiękne, polskie miasta? Rzadko o nich myślimy, co jest wielkim błędem, bowiem Polska to niejeden niesamowity zakątek i niejedno atrakcyjne miasto, jakie powinniśmy odwiedzić razem z rodziną.
Read more >>

Metody na połączenie sportu z odpoczynkiem

Posted on 23/05/2020 7:42am
Spływ pontonowy Przełomem Bardzkim jest eskapadą pięcioma meandrami, przecinającymi góry Bardzkie, ukazując skały wysokie na paręnaście metrów. Lasy schodzą swoją zielonością do samej rzeki, łąki swoimi zabarwieniami a także wonią zapierają oddech w piersiach. Wszystko to w ciszy zmąconej jedynie śpiewem ptaków, szumem liści i pluskiem wody. Jednym słowem Przełom Bardzki - cudo Sudetów. Read more >>

W jaki sposób cudownie spędzić urlop w Polsce?

Posted on 23/05/2020 7:22am
morze
Author: J. Triepke
Source: http://www.flickr.com
Nierzadko zdarza się nam narzekać, jeśli lato spędzamy w kraju. Utarło się zdanie, że prawdziwy urlop należy spędzić gdzieś w odległych miejscach. Taki wypoczynek jest kosztowny, dlatego też nie wszyscy mogą wybrać taką formę. Nie warto jednak smucić się z tego powodu, ponieważ w Polsce także można spędzić wspaniałe wakacje. Jak wiadomo, cudze lubimy chwalić, a swojego nie znamy. Konieczna jest zmiana takiego myślenia.
Read more >>

Czym aktualnie sugerować się przy szukaniu odpowiedniej restauracji?

Posted on 22/05/2020 7:42am
restauracja
Author: Cameleo
Source: Cameleo
Każdy obywatel staje przed wieloma wyborami w okresie swego życia. Najpierw jest wybór kierunku studiów, potem wybór etatu. Wreszcie wybór upragnionej osoby, z którą zamierza się połączyć na całe życie. Wszystkie te jakże niełatwe wybory wymagają podjęcia niełatwych decyzji, które wiążą człowieka na całe życie. Oczywiście ludzkie życie składa się z mniejszych wyborów, ale także ważnych.
Read more >>

Czemu opłaca się odwiedzić rejon Podhala? Czy wycieczki górskie to główna atrakcja tych rejonów?

Posted on 20/05/2020 8:00am
widok na góry nocą
Author: oskar karlin
Source: http://www.flickr.com
Pośród dużej ilości pomysłów na spędzenie wolnego czasu mamy też często jeden bardzo interesujący. Mowa o Podhalu, które zapewnia całą masę miejsc ciekawych tak pod względem przyrodniczym, zabytkowym jak też kulturowym. Co jest takiego w tym miejscu, że przyciąga co roku tak dużo turystów?
Read more >>

Centrum SPA dolnośląskie, oraz cudowne SPA nad Bałtykiem

Posted on 20/05/2020 7:59am
kosmetyki SPA
Author: mixtureusa
Source: http://www.flickr.com
Gdy chcielibyśmy wypocząć warto wziąć pod uwagę wizytę w SPA. Nieważne, gdzie byśmy się nie znajdowali w Polsce tam wszędzie można znaleźć ośrodek SPA. Np., kiedy będziemy na Śląsku będziemy mogli skorzystać z przybytku spa dolnośląskie. W tego typu miejscu można naprawdę się zrelaksować.
Read more >>

Ekskluzywne wakacje na jakie warto się zdecydować, jeżeli chcemy przeżyć godną polecenia podróż.

Posted on 17/05/2020 7:35am
Indie
Author: Jeff Blum
Source: http://www.flickr.com
Ekskluzywne wakacje na jakie opłaca się decydować, jeżeli mamy zamiar przeżywać największą podróż w życiu to wakacje na jakie bez wątpienia będzie trzeba przeznaczyć sporo pieniędzy, jednak pewnym można być, że fundusze te nie są wydawane na darmo. Wspomnienia, jakie będziemy mieli po takim wypadzie będą albowiem nie do podrobienia.
Read more >>

W jaki sposób przygotować się przed wyjazdem na narty?

Posted on 16/05/2020 8:20am
narty
Author: gakusei 88
Source: http://www.flickr.com
Sezon narciarski już się zaczął, w związku z tym to należyty moment, by przypomnieć jak odpowiednio się przyszykować do wyjazdu na stok. Muszą o tym pamiętać tak debiutanci, jak także i ci, jacy na stok jeżdżą od wielu lat.
Read more >>

Dla pasjonatów wspinaczki górskiej niewątpliwie kluczowy jest dobry ekwipunek

Posted on 16/05/2020 7:40am
sklep górski
Author: Viaggio Routard
Source: http://www.flickr.com
Chodzenie po górzystych szlakach jest pasją wielu osób. Szczególnie latem da się napotkać sporo globtroterów, którzy przemierzają górzyste pasma i z entuzjazmem zmierzają na szczyty. Łatwo natomiast jest odróżnić prawdziwego hobbystę od wakacyjnego łazika. W tym przypadku właściwy ekwipunek jest kluczowy dla pasjonata. Wiadomo, że sport ten bywa ryzykowny szczególnie w wysokich masywach.
Read more >>

Czy dobrze spędzić urlop w Grzybowie? Jakie atrakcje tam na nas czekają? Co najlepiej wiedzieć?

Posted on 14/05/2020 8:11am
hotel
Author: John Hickey-Fry
Source: http://www.flickr.com
Grzybowo to miejscowość letniskowa, która położona jest blisko morza, około trzystu metrów od jego brzegu, blisko drogi z Kołobrzegu do Mrzeżyna. Lokalizacja tej miejscowości jest bardzo interesująca, gdyż to teren tak zwanej depresji grzybowskiej. Morze Bałtyckie w tych okolicach tworzy akwen który nazywamy Zatoką Grzybowską. Posiada ona około siedmiu kilometrów długości, zaś głębokość wcięcia w ląd to osiemset metrów.
Read more >>

Gdy okazja jest wyjątkowa, to i cel podróży oczywiście musi być wybrany nieprzypadkowo.

Posted on 14/05/2020 7:50am
Wenecja
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Podróż poślubna bywa niezwykła i to co najmniej z dwóch oczywistych powodów. Nowożeńcy cieszą się, bowiem wreszcie skończyły się czasami dość nerwowe i czasochłonne przygotowania do uroczystości weselnych, a wspólny wyjazd jest świetną okazją do przywoływania pięknych wspomnień i snucia planów na przyszłość. Z kolei z drugiej strony za parę lat już najczęściej małżonkowie nie posiadają tylu pieniędzy, aby pojechać za granicę.
Read more >>

Z jakich powodów powinniśmy częściej jeździć rowerem?

Posted on 12/05/2020 8:02am
rowerem wśród kwiatów
Author: Thomas Rousing
Source: http://www.flickr.com
Polska to oczywiście nie Państwo Środka albo Holandia - a więc zasadniczo rowery wśród mieszkańców naszego kraju niestety nie odgrywają tak dużej roli. Jednakowoż pod względem jazdy rowerem, szybko gonimy nieco bardziej rowerowe nacje.
Read more >>

Na wyprawę rowerową korzystnie wziąć najlepszy plecak? Wiesz jak dokonać wyboru? Musisz zwrócić uwagę na parę czynników

Posted on 12/05/2020 7:59am
Plecak rowerowy
Author: Alberto Ziveri
Source: http://www.flickr.com
No i rozpoczął się sezon na rower. Można stwierdzić: w końcu! W końcu wyszło słońce i wysokie temperatury. W końcu można zaplanować dłuższe i krótsze wyprawy, a co najistotniejsze nic nie wadzi, aby jeździć, gdzie tylko chcemy. Żeby jednak wybrać się na taką rowerową wycieczkę musimy się odpowiednio przygotować.
Read more >>

Czy zaznaczymy w jakim miejscu wykonać zakupy w Krakowie?

Posted on 11/05/2020 10:18am
Kobiety na zakupach
Source: travelalberta.com
Bez problemu dostaniemy tam każdy produkt. Jeżeli chcemy osiedlić się w jakiejś miejscowości, istotne będzie dla nas to, byśmy różnego rodzaju markety posiadali pod ręką, tak byśmy nie byli zmuszeni nazbyt daleko na nie jeździć. Dlatego tak sporym powodzeniem spośród obywateli cieszą się znaczniejsze miasta, w których sprawunki mamy szansę zrobić właściwie w każdym miejscu oraz bez problemu możemy odnaleźć potrzebne przedmioty.
Read more >>