Nasze główne propozycje

Od nas dowiesz się wszystkiego o podróżach i o tym, co Ci do nich potrzebne.

Ruszacie na wakacje – dowiedzcie się, co trzeba zabrać, by nic Was nie zaskoczyło

Posted on 15/11/2019 7:12am
plecak
Author: Camilo Viveros
Source: http://www.flickr.com
Już niedługo wakacje, a wraz z nimi wyjazdy. Nie ma znaczenia, w jakie miejsce wyjeżdżacie, wiedzcie, że dobre przygotowanie jest najważniejszą bazą. O czym należy pomyśleć wcześniej? Jakie rzeczy ze sobą wziąć? Co w rzeczy samej ma znaczenie? Czy odpowiednie wyposażenie jest w stanie pomóc?Gdy szykujecie się na urlop, podczas którego planujecie spacerować, koniecznymi akcesoriami są plecaki Salewa.
Read more >>

Marzysz o wspaniałych wakacjach? Wspaniałe wakacje są w zasięgu twoich możliwości. Przekonaj się, gdzie warto się wybrać

Posted on 14/11/2019 2:17pm
wakacje
Author: Simson Petrol
Source: http://www.flickr.com
Kto z nas nie marzy o wspaniałych wakacjach? Kiedy siedzimy w pracy kolejny stresogenny dzień marzymy,by w ogóle gdzieś pojechać, nieistotne gdzie, tylko chcemy się gdzieś udać. Odmiennie z kolei, kiedy posiadamy opcję wybrania wycieczki, wówczas staramy się dokonywać jak najdoskonalszego wyboru. A opcji mamy niewątpliwie mnóstwo, są one coraz lepsze i atrakcyjniejsze. Nie trzeba już się ograniczać, ponieważ czekają na nas dalekie kraje jak Dominikana czy Tajlandia.
Read more >>

Pomysły na wakacje - wycieczka do USA

Posted on 14/11/2019 2:17pm
wakacje
Author: Michal Goszczynski
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie ludzie szukają najróżniejszych biletów lotniczych i interesujących rozwiązań gdy chodzi o wakacje. Nie sposób ukryć, że okazji jest niezwykle dużo i coraz nagminniej zdołamy spotkać się z rzeczywiście intrygującymi promocjami.
Read more >>

Egzotyczne podróże gwarantują niezwykłe atrakcje, już dziś opłać urlop swego życia!

Posted on 14/11/2019 2:15pm
plaża w tajlandii
Author: Phuket@photographer.net
Source: http://www.flickr.com
Odpoczynek od zawodowych nerwów należy się każdemu człowiekowi, przez to od czasu do czasu warto zaplanować urlop z prawdziwego zdarzenia i poddać się relaksowi. Wyjazdy proponowane przez biura podróży cieszą się dużym zainteresowaniem, ponieważ to wielka wygoda, kiedy cały pobyt na miejscu jest już zaplanowany.
Read more >>

Jak właściwie przyszykować się na wycieczkę do krajów egzotycznych, na przykład do Republiki Południowej Afryki?

Posted on 14/11/2019 2:12pm
Emiraty Arabskie
Author: Costantino Beretta
Source: http://www.flickr.com
Decydując się na wyjazd do egzotycznych krajów mnóstwo ludzi zastanawia się, czy jest potrzebna wiza. By wyjechać do RPA nie ma konieczności posiadania wizy. Polacy mający paszport mogą udać się do RPA na 30 dni bez wizy. Ale osoby wyjeżdżające na dłuższy od podanego wyżej termin, na przykład w celu wykonywania pracy muszą mieć wyrobioną wizę.
Read more >>

Wczasy bangkok proponuje w atrakcyjnej cenie

Posted on 14/11/2019 2:12pm
Bangkok
Author: DCWG
Source: Tajlandia, Bangkok
Na wakacje bangkok trzeba wyszukać dla własnej rodziny. Kiedy podczas wakacyjnych podróży lubimy odwiedzać odległe rejony oraz poznawać państwa, które z naszej perspektywy mogą się wydawać troszeczkę egzotyczne, to należy zaznaczyć, że na wakacje bangkok będzie idealnie się nadawał. Mamy tutaj możliwość poznać się z inną tradycją, zapoznać ciekawych ludzi, spróbować odmiennej kuchni i równocześnie zwiedzić sporo ciekawych miejsc. Read more >>

Bagaż przywożony na pokład samolotu a bagaż rejestrowany - sprawdź na ten temat nieco więcej

Posted on 14/11/2019 7:32am
samolot
Author: Airbus_ fsx
Source: http://www.flickr.com
Każdy dorosły człowiek wchodzący na pokład samolotu może czuć się uprawniony do tego, żeby przynosić na pokład samolotu wnikliwie określoną konkretnymi przepisami ciężar bagażu. Bagaż do samolotu stanowi bagaż znajdujący się pod ręką, jak i bagaż rejestrowany pozostający pod nadzorem obsługi samolotu. Maszyny latające w sposób standardowy wykonują również tzw. transport specjalny, który jest wykonywany w przypadku transportowania większych zwierząt czy jakiegoś typu urządzeń.
Read more >>

Wynajem domków w cudownych Mikołajkach

Posted on 14/11/2019 7:17am
mazury
Author: Marcin Polak
Source: http://www.flickr.com
Mikołajki to przecudowna miejscowość położona nad jeziorem Mikołajskim, która mieści się w samym sercu Mazur. Pasjonaci rozległych zielonych terenów i pięknych jezior, naturalnie ochoczo odwiedzą ten rejon. Mikołajki to miasto znane wielu turystom, też żeglarzom, ponieważ właśnie tutaj znajduje się decydujący szlak wędrówek szuwarowych. W Mikołajkach nie brak rozmaitych imprez oraz atrakcji turystycznych, w lecie odbywają się tu spore koncerty, festyny i festiwale, dodatkowo miasteczko posiada szeroko rozwiniętą agroturystykę.
Read more >>

W jaki sposób zorganizować letni wyjazd poza granicę?

Posted on 09/11/2019 7:17am
lotnisko
Author: Benjamin Horn
Source: http://www.flickr.com
Organizowanie wakacyjnych podróży to rzeczywiście miłe zadanie. Trzeba się jednakże przygotować na to, że nie jest to proste zadanie. Konieczne jest bowiem odszukanie odpowiedniego miejsca na urlop, zarezerwowanie pokoi, zaplanowanie transportu i wielu pozostałych atrakcji, z jakich będziemy korzystać po dotarciu na miejsce.
Read more >>

Wyjazd nad jezioro

Posted on 08/11/2019 7:39am
Mauritius
Author: Rega Photography
Source: http://www.flickr.com
Trudno ukryć, iż kiedy słyszymy o wczasach nad wodą, to dokładnie morze przychodzi nam na myśl w pierwszej kolejności. Polskie jeziora to mało ceniony, a jakże cenny skarb, który naprawdę warto odkryć.


Niewątpliwym atutem klimatu, panującego nad jeziorem jest to, że oddziałuje na nas niemalże od samego początku pobytu.
Read more >>

Wiesz, że istnieje wiele wersji desek snowboardowych?

Posted on 07/11/2019 8:09am
snowboard
Author: The Camp of Champions Snowboard, Ski and MTB Summer Camp
Source: http://www.flickr.com
Gdy tylko ruszą wyciągi, narciarskie stoki napełnią się amatorami sportów zimowych.
Snowboard pojawił się znacznie później aniżeli narty, stąd większość pośród deskarzy tworzą ludzie młodzi. Wspólnym elementem sportów zimowych są śnieg i góry, po jakich się jeździ.
Nauka jazdy na snowboardzie jest bardzo szybsza, aczkolwiek sporo zależy od konkretnej osoby. Oczywiście o wiele prędzej poradzą sobie z nią osoby które radzą sobie z jazdą na deskorolce, czy surfowały.
Read more >>

Przepiękne miejsca w Polsce? Z naszym poradnikiem dowiesz się, gdzie dobrze pojechać

Posted on 07/11/2019 7:59am
Kraków
Author: Jonas Van den Eynde
Source: http://www.flickr.com
Czas spędzany w domu daje radość, lecz czasem przychodzi nam ochota, aby zobaczyć i przeżyć coś innego. Naturalnie w szczególności pożądane są kierunki zagraniczne, na przykład Kopenhaga, jeżeli przepadamy za zwiedzaniem lub gorąca wyspa, gdy chcemy nacieszyć się słońcem oraz wakacyjnymi atrakcjami.
Read more >>

W jaki sposób przygotować się przed wyjazdem na narty?

Posted on 06/11/2019 8:04am
narty
Author: gakusei 88
Source: http://www.flickr.com
Narciarski sezon już się rozpoczął, w związku z tym to odpowiedni moment, ażeby przypomnieć w jaki sposób stosownie się przyszykować do wyjazdu na narty. Powinni o tym pamiętać tak debiutanci, jak także i ci, którzy na nartach jeżdżą od wielu lat.
Read more >>

Szybki, tani i wygodny autokar zagraniczny

Posted on 06/11/2019 8:00am
bus
Author: Vasconium
Source: http://www.flickr.com
Częste kontakty handlowe, turystyka oraz wielkie zaciekawienie pracą w Niemczech sprawia, że rynek transportowy skoncentrowany na przewozie osób do Niemiec cieszy się znacznym zainteresowaniem. Ze względu na kontakty handlowe, które się nawiązują z coraz różniejszymi stronami świata, na tyle istotny staje się transport międzypaństwowy, a Niemcy to jeden z najkorzystniej działających pod względem ekonomicznych sąsiadów Polski. Nic dziwnego, że coraz więcej ludzi poszukuje zaufanych firm, jakie systematycznie organizują szybkie, wygodne przejazdy do Drezna, Frankfurtu i następnych powszechnych regionów Niemiec.
Read more >>

Kołobrzeg noclegi blisko morza które ma szansę nam przedstawić

Posted on 06/11/2019 7:46am
kołobrzeg
Author: zeesenboot
Source: http://www.flickr.com
Musimy powiedzieć gdzie chcemy wyjechać
Gdy nadchodzi nasz wypoczynek, powinniśmy głównie się namyślić, w jakie miejsce pragniemy pojechać i co chcemy zobaczyć. Tylko wówczas będziemy mieli świadomość, że na pewno wypoczniemy oraz będziemy niesamowicie zadowoleni z takiego wyjazdu. A jeżeli już obierzemy dany kierunek, to nie zostanie nam nic innego, jak zorganizować sobie miejsce, w którym będziemy mogli wypocząć po całym dniu aktywności.
Read more >>

Ekskluzywne wczasy w dalekich krajach, które sprawią, że zyskamy znacznie więcej energii

Posted on 06/11/2019 7:35am
Dominikana
Author: Jorge from Brazil
Source: http://www.flickr.com
Luksusowe wczasy w egzotycznych krajach, jakie spowodują, iż zyskamy znacznie więcej energii. Bezpośrednio w ten sposób agencje podróży ukazują przedłożone przez siebie propozycje wyjazdowe, które odwołują się do wakacji w tropikalnych krajach. I pomimo, iż są to wczasy drogie nie zabraknie ludzi chętnych, decydujących się na te wczasy.
Read more >>