Nasze główne propozycje

Od nas dowiesz się wszystkiego o podróżach i o tym, co Ci do nich potrzebne.

Urlop poza Polską, gdzie polecieć?

Posted on 08/08/2020 8:04am
Turcja, Stambuł
Author: Alexxx Malev
Source: http://www.flickr.com
Myślisz właśnie gdzie spędzić swój wyczekany urlop? Czy miejsce, o którym myślisz nadaje się na wypad z dziećmi? Podróżować według własnego planu, czy pozwolić aby wyręczyło Cię biuro podróży? A może jesteś w tym momencie w nadzwyczaj cudownym nastroju, bo planujesz podróż poślubną?
Read more >>

Marzysz o wspaniałych wakacjach? Wspaniałe wakacje są w zasięgu twoich możliwości. Przekonaj się, gdzie warto się wybrać

Posted on 07/08/2020 7:36am
wakacje
Author: Simson Petrol
Source: http://www.flickr.com
Kto z nas nie marzy o cudownych wakacjach? Kiedy przesiadujemy w pracy zwykły stresujący dzień marzymy,żeby w ogóle gdzieś się wybrać, nieistotne gdzie, zwyczajnie pragniemy się gdziekolwiek wyrwać. Zupełnie inaczej, gdy mamy możliwość planowania wyjazdu, wówczas staramy się dokonywać jak najlepszego wyboru. A możliwości mamy bezsprzecznie dużo, są one znacznie lepsze i atrakcyjniejsze. Nie musimy już się ograniczać, gdyż czekają na nas ciepłe państwa jak Dominikana czy Tajlandia.
Read more >>

Najlepsze rozwiązanie na wypoczynek nad Naszym morzem

Posted on 06/08/2020 7:33am
Plaża nad Bałtykiem
Author: MVolkmann
Source: http://www.flickr.com
Idealne miejsce na spędzanie wakacji, które jako pierwsze nasuwa się na myśl, to oczywiście Bałtyk. Oczywiście nie każdy uwielbia morze, ale to mimo wszystko pierwsze skojarzenie. Read more >>

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, czyli już teraz powinno się zacząć planować

Posted on 06/08/2020 7:32am
morze bałtyckie
Author: mmlolek
Source: http://www.flickr.com
Wielu ludziom zdaje się, że do wakacji jeszcze dużo czasu. Tak naprawdę zostało jeszcze kilkanaście tygodni, ale pomimo to już w niedalekim terminie należy zacząć myśleć nad tym, gdzie właściwie wyjedziemy w tym roku. Wśród na czasie kierunków znajdują się tereny położone nad morzem oraz w górach. Morze cieszy się ogromną popularnością wśród tych, którzy wakacje są w stanie spędzać na odpoczywaniu.
Read more >>

Jakże przygotować się do wycieczki w góry? Sprawdź, co musisz ze sobą zabrać?

Posted on 06/08/2020 7:31am
trekking
Source: pixabay.com
Każdy z nas wyjątkowo dobrze wie, że turystyka to wyjątkowo istotna część naszego życia. Pozwala nam ona bowiem aktywnie zapomnieć o wszelkich problemach połączonych z pracą, ale dodatkowo odświeżyć utracone siły. Odwiedzanie ciekawych miejsc może dodatkowo pełnić dla nas kapitalną rozrywkę, której potrzebujemy. Aktywna forma odpoczynku jest bowiem genialnym rozwiązaniem pomagającym okazać troskę o naszego ducha i ciało.
Read more >>

Wybór hotelu – które kwestie warto dzisiaj wziąć pod uwagę?

Posted on 06/08/2020 7:26am
W pokoju hotelowym
Author: Porto Bay Hotels & Resorts
Source: http://www.flickr.com
Wiele osób jest dzisiaj bardzo zapracowanych. Zdarza się, że czasem zostają w pracy po godzinach bądź biorą na swoje barki dodatkowe zadania, by podreperować domowy budżet. Nie można się z tego względu dziwić, że statystyczny Polak wyczekuje wakacji, aby móc zaplanować sobie urlop. Rzecz jasna, podstawowe znaczenie ma wybór wygodnego noclegu.
Read more >>

Które z naszych metropolii szybko się rozrastają?

Posted on 05/08/2020 8:05am
miasto
Author: Jorge Láscar
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas perfekcyjnie wie, że na przestrzeni minionych lat w naszym kraju doszło do niezmiernie wysokich przemian gospodarczych. Ich wpływ rzecz jasna nie pozostał niewzruszony na poziom naszego życia. Praktyka pokazuje, ze w wielu przypadkach nasze społeczeństwo zyskało bez liku pozytywnych zasięgów, na skutek niesłychanie wyczekiwanej transformacji systemu ustrojowego.
Read more >>

Podstawowe informacje na temat turystyki kajakowej czyli jakie zalety posiada ten wspaniały wodny sport.

Posted on 03/08/2020 7:33am
kajak
Author: David Wilson
Source: http://www.flickr.com
Jak tylko zaczyna się robić ciepło, na naszych jeziorach i rzekach zaczynają się pojawiać kajaki. Ten wspaniały sport jest coraz bardziej popularny, ludzie dostrzegają zalety spędzania swojego czasu w taki sposób, a zalet tych jest faktycznie sporo. Niektórym może się wydawać, że kajakarstwo to drogi sport, ale nie jest to prawdziwe. Owszem, jeżeli ktoś by chciał kupić cały sprzęt pływający, to kilka tysięcy będzie na to potrzebowało, no i oczywiście miejsce do trzymania wszystkiego.
Read more >>

Propozycje urlopowe - sprawdź nieco więcej

Posted on 02/08/2020 7:33am
Warszawa
Source: pixabay.com
Macie już zaplanowany urlop? A może uwielbiacie planować w ostatniej chwili? Przygotowałam dziś dla Was dwa pomysły na wymarzone wakacje. Pierwszym jest Lwów, w którym pamiątki przeszłości są na każdym niemal rogu.
Read more >>

Jaki nocleg jest dobry w czasie pobytu nad morzem?

Posted on 31/07/2020 8:02am
nad morzem
Author: Florent LANNOY
Source: http://www.flickr.com
Wiosna wkroczyła w kulminacyjny moment. Drzewa pięknie zakwitają, tak jak kolorowe kwiaty, trawa odzyskała swą żywą, zieloną barwę, a ładnie ćwierkające ptaki podkreślają nam swoim śpiewem jak pozbawiona czegoś pod tym względem jest zima. Coraz częściej można zobaczyć całe rodziny na rowerach, młodzież grającą w piłkę na boisku, dzieciaki bawiące się w różne zabawy, takie jak w podchody lub w chowanego. Ludzie pochowali zimowe okrycia do szafy co spowodowało, że kobiety zaczęły zakładać krótsze suknie i spódnice oraz bardziej przewiewne bluzki, a mężczyźni postanowili wskoczyć spodnie z lekkiego materiału i koszule z krótszymi rękawami.
Read more >>

Różne typy i sposoby wypoczynku. Zanim zdecydujesz przeczytaj nasze rady

Posted on 29/07/2020 7:56am
warszawa zdjęcie
Author: Lukas Plewnia
Source: http://www.flickr.com
W zasadzie można powiedzieć, że ile osób, tyle sposobów na spędzanie wolnych chwil. Czynności te uzależnia się od różnorodnych elementów. Co najważniejsze różni ludzie preferują zróżnicowane metody wypoczynku. Wielkie znaczenie ma tu typ wykonywanego zawodu.
Read more >>

Jak właściwie przyszykować się na wycieczkę do krajów egzotycznych, na przykład do Republiki Południowej Afryki?

Posted on 29/07/2020 7:25am
Emiraty Arabskie
Author: Costantino Beretta
Source: http://www.flickr.com
Planując wycieczkę do egzotycznych krajów mnóstwo osób zastanawia się, czy jest konieczna wiza. By pojechać do RPA nie ma wymogu posiadania wizy. Polacy posiadający ważny paszport mogą udać się do RPA na 30 dni bez posiadania wizy. Ale osoby wyjeżdżające na dłuższy od podanego wyżej termin, przykładowo w celu wykonywania pracy koniecznie muszą mieć wyrobioną wizę.
Read more >>

Z jakiego powodu warto odwiedzić Białystok? Czym może nas urzec?

Posted on 29/07/2020 7:25am
w Białymstoku
Author: Artur Nowacki
Source: http://www.flickr.com
Białystok to miasto stołeczne województwa podlaskiego. Jest największym miastem rejonu północno -wschodniego Polski. Nie ma jednakże tak wielkiej populacji jak Warszawa czy Kraków. To miasto świetnie nadaje się na podróżowanie, zakupy jak i innego typu czynności.
Read more >>

Czy nad morze warto wyjeżdżać nie w sezonie? Jakie są tego plusy? Co dzięki temu zyskamy?

Posted on 27/07/2020 7:50am
Bałtyk
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Wyjazd nad morze jest doskonałym pomysłem nie tylko w sezonie. Zapewne nie wszyscy się z takim stwierdzeniem zgodzą ponieważ spędzają nad morzem głównie wakacje, które kojarzą im się z wylegiwaniem na plaży. Jednak morze to nie tylko błogie wylegiwanie się i smażenie na słońcu. Czemu warto zmienić troszkę sposób myślenia i wybrać wypoczynek nad morzem w nieco innym terminie aniżeli większość ludzi? Jakie są tego plusy?
Read more >>