Noclegi w Szklarskiej Porębie.

Posted on 16/02/2021 7:28am

Karkonosze są najwyższym pasmem górskim Sudetów. Głównym pasmem górskim przebiega granica polsko-czeska. Najwyższym szczytem Karkonoszy jest Śnieżka.Odznaczającym elementem krajobrazu Karkonoszy są urokliwe formy skalne, zwane tu skałkami. Góry te, mimo niewielkiej wysokości, posiadają wyraźnie ukształtowane piętra roślinne. Choć szata roślinna Karkonoszy została na przestrzeni wieków znacznie przekształcona przez działalność człowieka, należy do najbogatszych i najcenniejszych w całych Sudetach. Oprócz krajobrazów Karkonosze znane są z wód leczniczych i uzdrowisk. Tereny te co roku odwiedzane są przez wielu turystów. W górach Karkonoskich znaleźć można zatem mnóstwo miejsc noclegowych.

góry
Author: Tim Tijink
Source: http://www.flickr.com
Hotel w Karkonoszach budowane są w góralskim stylu, co zachwyca turystów. Najwięcej schronisk jest ulokowanych w Szklarskiej Porębie. Hotel w Szklarskiej Porębie został wspaniale wkomponowany w malowniczą dolinkę, z trzech stron otoczony jest lasem.Od początkowych chwil ma się wrażenie spokoju, co gwarantuje idealny relaks, w tej cudownej, górskiej miejscowości.Bliskie usytuowanie szlaków turystycznych zachęca latem do pieszych wędrówek, a w zimie pobliskie stoki zachęcają do uprawiania sportów.W kompleksie hotelowym znajdują się: kawiarnia, restauracje, dobrze wyposażona sala konferencyjna, basen z jacuzzi, sauna, piłkarzyki, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, stok z dwoma wyciągami, szkółka narciarska jak i monitorowany parking. Hotel - tutaj - oferuje stylowe, wygodne pokoje 1- i 2- osobowe jak i eleganckie apartamenty i studia. Pokoje są też przystosowane do potrzeb osób upośledzonych ruchowo. Myślą przewodnią hotelu jest podjąć klienta jak najlepiej się da, dlatego obsługa hotelowa dokłada wszelkich starań, by klienci czuli się komfortowo.pokój w hotelu
Author: mararie
Source: http://www.flickr.com
Kompleks Hotelowy ma do dyspozycji ponad czterdziestoma miejscami. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizję satelitarną, radio, telefon oraz dostęp do WiFi oraz WC.
Większość pokoików posiada balkony lub tarasy z cudownymi widokami.
Hotel to idealne miejsce do organizacji konferencji, pobytu grup zorganizowanych jak i wypoczynku rodzinnego. Hotel w Szklarskiej Porębie jest przygotowany na realizację indywidualnych potrzeb Gości.
Kompleks hotelowy ma do dyspozycji wielofunkcyjne sale oraz profesjonalną salą konferencyjną, co umożliwia zorganizowanie spotkań oraz najbardziej eleganckich sympozjów i konferencji na ponad 120 Osób.

Tags: las, Internet, WiFi, pokoje, basen, Sudety