Na urlop wyłącznie samolotem

Posted on 12/01/2023 7:27am

Na urlop najlepiej udać się samolotem. Jest to zdecydowanie najszybszy, najbardziej komfortowy, niezwykle bezpieczny i najtańszy sposób przemieszczania się. Naturalnie, są ludzie nie znoszący latania, tacy których nigdy nie da się przekonać żadnymi argumentami do podróżowania w powietrzu.
samolot
Author: Hyougushi
Mówią oni, że latanie jest mało bezpieczne a samoloty się psują. Niestety w naszych mediach mówi się głośno o katastrofach samolotów, a nikt nie trąbi wszem i wobec o tym jak dużo wydarza się wypadków samochodowych (popatrz tutaj). Jeżeli porównamy wartości okazuje się, że to podróże autami są o wiele bardziej ryzykowne.

Ponadto są także o wiele bardziej kosztowne. Aktualne koszty benzyny nie pozwalają na dotarcie na wakacje za mniej niż około siedemset złotych, nawet gdy wybieramy się tylko nad nasze morze. Tanie bilety lotnicze da się kupić już za sto – dwieście złotych, w szczególności jeżeli chcemy wylecieć do jednego z europejskich miast.

Jeżeli myślisz, że ten artykuł jest warty uwagi, to co powiesz, kiedy poznasz więcej wiadomości z tego źródła?. Po prostu kliknij tutaj i zobacz.

Naturalnie, im większa odległość, tym stawki wyższe, ale są miejsca, do których autem nie da się dotrzeć wcale.
samolot
Author: Angelo DeSantis
Source: http://www.flickr.com


Latanie samolotem jest także dużo bardziej komfortowe, zwłaszcza z tego powodu, że trwa o wiele krócej (przejdź do serwisu). Do najpopularniejszych turystycznych miejscowości w Turcji czy Egipcie lot trwa około dwie godziny. Autem możemy tam dotrzeć w dwa, trzy dni. Różnica jest wielka.Naturalnie, każdy wyjeżdża na urlop w taki sposób w jaki lubi i w jaki jest mu wygodnie. Gdy dany człowiek woli objazdówkę po świecie, to auto będzie wspaniałym wyjściem. Jeżeli jednak mamy wyznaczony punkt docelowy absolutnie należy rozważyć opcję dotarcia tam samolotem.

Tags: Europa, samolot, morze, podróże, Egipt, Turcja