Metody na połączenie sportu z odpoczynkiem

Posted on 15/07/2019 7:19am

Spływ pontonowy Przełomem Bardzkim jest wyprawą pięcioma zakolami, przepoławiającymi góry Bardzkie, odsłaniając skały wysokie na paręnaście metrów. Lasy schodzą swą zielonością do samej rzeki, łąki swoimi zabarwieniami jak też zapachem zapierają dech w piersiach. To wszystko w ciszy zakłóconej wyłącznie pieśnią ptaszków, szumem drzew a także pluskiem wody. Jednym zdaniem Przełom Bardzki - cud Sudetów.
Rafting Bardo to doskonała forma spędzenia wolnego czasu. Szlak Nysa Kłodzka - Przełom Bardzki przy stosownie niskim stanie wody jest proponowany nawet dla familii z dziećmi, dla starszych osób ale także ludzi szukających relaksu.

Jeżeli masz ochotę uzyskać dodatkowe dane na przedstawiany temat, odkryj ponadto (https://citycentralapartments.pl/) inne nasze strony na pokrewny temat - one też są ciekawe.

Decydując się na Rafting Bardo proponujemy przyjechać, na przystań do Barda (blisko 75 kilometrów od Wrocławia ), tutaj zostawiają Państwo swoje auto na parkingu. Po dobraniu ekwipunku (pagaje, ponton, kamizelki) jedziemy do miasteczka Młynów, w którym na miejscu realizujemy szkolenie z zakresu zasad bezpieczeństwa i w drogę. Trasa ma 15 km a spływ trwa od 2,5 do 3,5 godz.

Jeśli masz chęć dowiedzieć się, które portale są zachwalane przez inne osoby, to zobacz propozycję (http://apartmood.pl/) na tego typu temat. Mogłoby Cię ono bardzo zaciekawić.

Dopływają Państwo do Barda w którym zdają ekwipunek na przystani. Na miejscu jest dogodne miejsce na ognisko, w którym można odpocząć po spływie.
Górskie spływy pontonowe nie bez przyczyn stają się coraz to w wyższym stopniu modne. Jest to kapitalne zestawienie sportu i rekreacji. Rafting Bardo to obowiązkowa lokalizacja na mapie podróżników poszukujących wrażeń, z dala od cywilizacyjnego zgiełku. Rafting Bardo przez wzgląd na lokalizację jest szczególnie przyciągający. Szczególna topologia wodna sprawia, że pomiędzy marcem a październikiem kiedy stan wód w owych okolicach jest duży jest to wymarzone miejsce na spływ.
Fantazjujesz o niezapomnianych przygodach w czasie letniego lub zimowego urlopu? Chcesz wspaniale spędzić czas z rodzinką albo zaaranżować wyjątkową niespodziankę dla swych ludzi? Spływ pontonowy Przełomem Bardzkim to ekskursja pięcioma meandrami Nysy Kłodzkiej. Popłyną Państwo pradawną kotliną, pomiędzy kolorowymi łąkami oraz wysokimi skałami otulonymi zielonym lasem, który od wieków porasta zbocza gór Bardzkich. Prócz wspaniałych widoków, uczestnicy spływu będą mogli zrobić zdjęcia czarującym mieszkańcom owej pięknej okolicy – perkozom, sarnom! Spływy pontonowe są świetną formą spędzenia wolnego czasu.