Jakiego rodzaju meble do pomieszczeń hotelowych będą pasować najbardziej?

Posted on 05/01/2020 7:46am

Każdy z nas był kiedyś w hotelu. Dobrze odpoczywa się w komfortowym obiekcie o pięknych wnętrzach. Ważne jest, żeby hotel posiadał wygodne pokoje i wszystkie dodatkowe usługi, jakich może wymagać klient.
Hotel Andels w Łodzi
Author: KALDEWEI
Source: KALDEWEI


hotelowe wnętrze
Author: HikingMike
Source: http://www.flickr.com


Hotel musi kusić swoimi wnętrzami gości. Tego typu hotelowe wnętrze to doskonałe meble oraz piękny kolor ścian. Takie wnętrza hotelowe projektowane są przez najlepszych architektów. W pokojach hotelowych może np. dominować grafitowy kolor, który przełamany jest kolorami żywymi: zielonym oraz fioletowym. Dla całego obiektu dominującym kolorem mógłby być kolor żółty. Meble wyprodukowane mogłyby być z forniru orzechowego. Wiele elementów jest wykończonych bez połysku, a wiele z nich na duży połysk. Ciemne barwy mogłyby być zestawione z wielkimi białymi ścianami. Dzięki temu, można otrzymać efekt przestronnego wnętrza. Jeżeli obiekt posiada już swe lata, architekci chcą podkreślić historię obiektu. W przestrzeniach, gdzie jest to prawdopodobne, można wyeksponować ceglane sufity i mury. Niezłym pomysłem może zostać też wykorzystanie surowego betonu. Z niego może być wykonana lada recepcyjna. Na suficie można zostawić nie zasłonięte instalacje elektryczne.


Istotne mogą być także komfortowe meble hotelowe. Powinny być nie tylko komfortowe, ale też powinny pasować do całego wyglądu hotelu. Można by np. zaopatrzyć hotel w niebieskie meble, które utworzą niezwykle inspirujące oraz energetyzujące zestawienie. Dobrym pomysłem mogłyby zostać pufy, które udają pochodzące znad morza kamienie.
W obiekcie z pięknymi wnętrzami nasz urlop będzie na pewno bardzo udany oraz będziemy miło go wspominali. Sala konferencyjna w hotelu mogłaby być także wyposażona w stylowe meble.

Tags: urlop, klient, morza