Jak tanio spędzić weekend majowy?

Posted on 11/09/2020 8:03am

Nie musisz wydać majątku, by spędzić go w ciekawy jak też wyjątkowy sposób. Zainspiruj się naszymi pomysłami oraz zaskocz swych bliskich.


Jeśli posiadasz mniejszy budżet, to propozycją na interesujące spędzenie wolnego czasu może być całodniowy wypad w ciekawe miejsce w Twojej okolicy.


Hiszpania
Author: Nicolas Raymond
Source: http://www.flickr.com


Pomysłów jest mnóstwo. Możemy zorganizować wyprawę rowerową i zrobić piknik w najbliższym lesie. Ciekawą propozycją jest także zwiedzanie zabytków w dużym mieście. Żeby nie było nadto monotonnie, można wypożyczyć miejski rower i spojrzeć na miejsca, które dobrze znasz z nowej perspektywy. Następne propozycje powinny zaciekawić miłośników przyrody. Można wybrać się nad jezioro w okolicy by łowić ryby. Jeżeli jednakże preferujesz bardziej aktywne formy rozrywki, możesz spróbować spływu kajakowego. To doskonała zabawa.

Jeśli spodobał Ci się tekst, który w tym momencie widzisz, to z pewnością zainteresuje Cię także ten tekst (http://szpitalpodolany.pl/). On również prezentuje podobny temat.

Weekend majowy Pieniny to również świetny sposób spędzenia wolnego czasu.


Jak widzimy po weekendach majowych w ostatnich latach, pogoda w owym czasie potrafi negatywnie zadziwiać. Jeśli nie chcesz ryzykować oraz wydawać pieniążków na podróż tylko po to, ażeby siedzieć w hotelowym pokoju, to można też wyjątkowo czas ten spędzić w domku. Jest to z pewnością najtańsze rozwiązanie, a w pewnych wypadkach nawet darmowe. Lecz co robić w domku, ażeby się nie nudzić jak też nie zmarnować czasu wolnego? Jeśli jednakże aura dopisze, wtenczas dobrą propozycją będzie grill w ogrodzie.
Jeśli jednak obudzisz się pierwszego maja, a z nieba będą się lały strugi deszczu, wtenczas z grilla nic nie wyjdzie. Wtedy możesz zaprosić przyjaciół na wspólne pitraszenie w domu oraz zaaranżować wieczór rozgrywek w gry planszowe bądź maraton filmowy.

Tags: park, Pieniny, kajak, propozycje