Jak tanio spędzić weekend majowy?

Posted on 04/03/2021 8:02am

Nie musisz wydać majątku, by spędzić go w ciekawy jak też wyjątkowy sposób. Zainspiruj się naszymi pomysłami oraz zaskocz swych bliskich.


Jeśli posiadasz mniejszy budżet, to propozycją na interesujące spędzenie wolnego czasu może być całodniowy wypad w ciekawe miejsce w Twojej okolicy.


Hiszpania
Author: Nicolas Raymond
Source: http://www.flickr.com


Pomysłów jest mnóstwo. Możemy zorganizować wyprawę rowerową i zrobić piknik w najbliższym lesie. Ciekawą propozycją jest także zwiedzanie zabytków w dużym mieście. Żeby nie było nadto monotonnie, można wypożyczyć miejski rower i spojrzeć na miejsca, które dobrze znasz z nowej perspektywy. Następne propozycje powinny zaciekawić miłośników przyrody. Można wybrać się nad jezioro w okolicy by łowić ryby. Jeżeli jednakże preferujesz bardziej aktywne formy rozrywki, możesz spróbować spływu kajakowego. To doskonała zabawa. Weekend majowy Pieniny to również świetny sposób spędzenia wolnego czasu.


Jak widzimy po weekendach majowych w ostatnich latach, pogoda w owym czasie potrafi negatywnie zadziwiać. Jeśli nie chcesz ryzykować oraz wydawać pieniążków na podróż tylko po to, ażeby siedzieć w hotelowym pokoju, to można też wyjątkowo czas ten spędzić w domku. Jest to z pewnością najtańsze rozwiązanie, a w pewnych wypadkach nawet darmowe. Lecz co robić w domku, ażeby się nie nudzić jak też nie zmarnować czasu wolnego? Jeśli jednakże aura dopisze, wtenczas dobrą propozycją będzie grill w ogrodzie.
Jeśli jednak obudzisz się pierwszego maja, a z nieba będą się lały strugi deszczu, wtenczas z grilla nic nie wyjdzie. Wtedy możesz zaprosić przyjaciół na wspólne pitraszenie w domu oraz zaaranżować wieczór rozgrywek w gry planszowe bądź maraton filmowy.

Tags: park, Pieniny, kajak, propozycje