Dlaczego warto by było odwiedzić Krosno i w jakim miejscu tam przenocować?

Posted on 05/12/2019 7:52am

Krosno to ładne polskie miasto, które leży na podkarpaciu, w południowo-wschodniej części naszego kraju. Liczy ono ok. 45 tys. mieszkańców, a w jego pobliżu jest dużo interesujących zabytków.
Warte odwiedzenia jest z pewnością Stare Miasto z Rynkiem, stare pałace czy różnorodnego rodzaju muzea. Jeśli chciałbyś poznać to miasto oraz proponowane przez nie atrakcje, najlepszym wyjściem mogłoby być znaleźć tam właściwy hotel.


Należałoby to wykonać, gdyż w mieście tym organizowane są różne imprezy masowe, do których należą np. urządzany wczesnym latem Szklany Festiwal, zaplanowane na maj Balony nad Krosnem, czy też lipcowe Świet(l)ne Miasteczko. W sierpniu organizowane są Karpackie Klimaty, z kolei we wrześniu - Festiwal Sztuk Alternatywnych. Żeby móc obejrzeć te wszystkie atrakcje, należałoby skorzystać z bazy noclegowej, która jest dostępna w tym mieście. Jeśli podjąłeś już decyzję oraz interesuje Cię wygodny nocleg (zobacz apartament w Kołobrzegu) Krosno jest miastem, gdzie na pewno będzie on niedrogi oraz wygodny. Aktualnie w tym miasteczku są również motele, jak i trochę mniej kosztowne miejsca w domkach, które zapewniają sielską agroturystykę. Dostępne miejsca odróżniają się naturalnie standardem, ale na pewno każdy odnajdzie dla siebie coś dobrego.


autokar
Author: Graham Richardson
Source: http://www.flickr.com


Dużo jest zależne od budżetu, który chcielibyśmy przeznaczyć na taki nocleg. Jeżeli wybierzemy jakiekolwiek pokoje gościnne, to z pewnością wydamy trochę mniej, niż w wypadku motelu.
ceny tego typu noclegów wynoszą około 20-40 złotych, z kolei cena noclegu w hotelu zależy głównie od oferowanego przez niego standardu usług. Niezależnie jednak od danego miejsca, w każdym wypadku możemy liczyć na miłą i troskliwą gościnę.

Tags: ceny, natura, cena